Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina

KS Tymbark – Olimpia Pisarzowa: awans rozstrzygnięty w serii rzutów karnych

Opublikowano 02.08.2015 07:38:15 Zaktualizowano 04.09.2018 14:07:59 jaca
1 2461

Czwartoligowy KS Tymbark awansował do półfinału Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Przed własną publicznością dopiero w serii rzutów karnych pokonał Olimpię Pisarzowa (V liga).

Po regulaminowym czasie gry był remis 1-1. Gospodarze prowadzenie objęli w 6 minucie po golu Urbańskiego. Wyrównał w 78 minucie Wańczyk, który wykorzystał rzut karny. O awansie zadecydowała seria rzutów, którą Tymbark wygrał 4-3. W półfinale rozgrywek na szczeblu LPPN jest już Płomień Limanowa, który w IV rundzie otrzymał wolny los.

Dwóch kolejnych półfinalistów poznamy dzisiaj. Na boisku w Mordarce Wierchy Pasierbiec (klasa B) zmierzą się z Sokołem Słopnice (godz. 17). Natomiast w Ujanowicach miejscowy AKS (V liga) podejmie Turbacza Mszana Dolna (V liga).