Poniedziałek, 29 listopada
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Krzysztof Toporkiewicz w podstawowym składzie Jagiellonii. Gruszkowski gra dalej w Pucharze Polski.

24.09.2021 00:28:00 jaca 0 946

Rozegrano I rundę finału Pucharu Polski na szczeblu centralnym. W barwach Jagiellonii Białystok w podstawowym składzie wystąpił wychowanek KS Tymbark, Krzysztof Toporkiewicz.

19-letni napastnik zagrał całą pierwszą połowę. Jagiellonia przegrała u siebie z Lechią Gdańsk 1-3 (0-2). Toporkiewicz w tym sezonie na boiskach Ekstraklasy zagrał w 4 pojedynkach, wchodząc z ławki rezerwowych w końcówkach spotkania.

W podstawowym składzie Wisły Kraków (zwycięski wyjazdowy mecz ze Stalą Mielec: 3-1) zagrał Konrad Gruszkowski. Wychowanek Turbacza Mszana Dolna na boisku przebywał do 89 minuty. Gruszkowski już w ubiegłym sezonie wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce Wisły Kraków.