7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Opublikowano 24.09.2021 00:28:00 Zaktualizowano 24.09.2021 00:55:13 jaca
0 1487

Rozegrano I rundę finału Pucharu Polski na szczeblu centralnym. W barwach Jagiellonii Białystok w podstawowym składzie wystąpił wychowanek KS Tymbark, Krzysztof Toporkiewicz.

19-letni napastnik zagrał całą pierwszą połowę. Jagiellonia przegrała u siebie z Lechią Gdańsk 1-3 (0-2). Toporkiewicz w tym sezonie na boiskach Ekstraklasy zagrał w 4 pojedynkach, wchodząc z ławki rezerwowych w końcówkach spotkania.

W podstawowym składzie Wisły Kraków (zwycięski wyjazdowy mecz ze Stalą Mielec: 3-1) zagrał Konrad Gruszkowski. Wychowanek Turbacza Mszana Dolna na boisku przebywał do 89 minuty. Gruszkowski już w ubiegłym sezonie wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce Wisły Kraków.