Poniedziałek, 15 października
Teresa, Jadwiga, Florentyna, Aurelia, Leonard

Koszmarna końcówka Limanovii w meczu z Watrą

16.05.2018 20:03:14 JACA 18 4332

IV liga Małopolska-wschód. Limanovia po pierwszej połowie prowadziła już 2-0 w zaległym spotkaniu z Watrą. Ostatecznie przez fatalną końcówkę przegrała

LIMANOVIA LIMANOWA - WATRA BIAŁKA TATRZAŃSKA 2:3 (2:0)

1:0 Lampart 20 (asysta Matlęga), 2:0 Lampart 44 karny, 2:1 Buć 82, 2:2 Buć 87, 2:3 Kołbon 89.

LIMANOVIA: Bomba - Witek, Nowak, Plata (83 Śmierciak), Matlęga - Kurczab (79 M. Kordeczka), Jacak, Orłowski, K. Mus - Lampart (82 G. Mus), Burkat (50 Krzyżak).

W pierwszej połowie Limanovia kontrolowała wydarzenia na boisku i zasłużenie osiągnęła dwubramkową przewagę. Po zmianie stron z upływem każdej minuty wyglądało to już znacznie gorzej. Limanovia, która ostatnio rozgrywa mecze co trzy dni, była coraz bardziej zmęczona. Watra w końcówce podkręciła tempo i w ciągu siedmiu zdobyła trzy gole.