Środa, 01 maja Józef, Jeremiasz, Aniela, Filip, Lubomir, Ramona

Kolejne mistrzostwo Polski! Wracają z trzema medalami.

Opublikowano 18.05.2015 06:58:40 Zaktualizowano 04.09.2018 14:09:11 jaca
3 4271

W Luboniu (woj. wielkopolski) zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie stołowym. Z trzema medalami wracają zawodnicy UKS Płomień: dwa złote i jeden brązowy medal.

Jak już informowaliśmy w piątek UKS Płomień Limanowa (Dawid Kosmal i Bartosz Sułkowski) wywalczyli mistrzostwo drużynowo: http://limanowa.in/sport;wielki-sukces-zdobyli-mistrzostwo-polski,22097.html .

Wczoraj zdobyli kolejny złoty medal, w grze podwójnej. W finale wygrali 3-1 z Łukaszem Sokołowski (Spójnia Warszawa) i Mikołajem Kicińskim (GLKS Nadarzyn). Natomiast w grze pojedynczej brązowy medal wywalczył Bartosz Sułkowski. W walce o finał lepszy okazał się od niego Kuba Kwapiś (Dwójka Rawa Mazowiecka). Wcześniej ten sam zawodnik pokonał w ćwierćfinale Dawida Kosmala (ostatecznie sklasyfikowany na miejscach 5-8). Trenerem UKS Płomień jest Albert Golonka.