Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech

Kobieca drużyna Uranu z kolejnym zwycięstwem. Coraz wyżej w tabeli.

Opublikowano 24.09.2018 13:49:00 Zaktualizowano 25.09.2018 18:10:22 jaca
0 1306

W 4 kolejce IV ligi Kobiet (grupa Małopolska-wschód) Uran zmierzył się z dotychczasowymi liderkami z Wiśnicza, które w tej rundzie jeszcze nie przegrały.

Uran Łukowica - WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-0 (0-0)

Bramki zdobyła Julia Potoniec.

Relacja ze strony Uranu Łukowica:

Początkowe minuty to badanie sił z obu stron. Dużo walki w środkowej strefie boiska. Oba zespoły miały swoje szanse na objęcia prowadzenia jednak ostatecznie nie padła żadna bramka.

Druga połowa była dużo lepsza w naszym wykonaniu, graliśmy spokojniej, wymieniając podania, tworząc składne akcje, co poskutkowało bramką Julki Potoniec, która to po otrzymaniu prostopadłej piłki z głębi pola wymanewrowała bramkarkę strzelając na 1-0!

Po straconej bramce rywalki rzuciły się do odrabiania strat stwarzając sobie kilka groźnych sytuacji. Przełamanie ofensywy Szreniawy nastąpiło po wyprowadzonym przez nas kontrataku, który był zwieńczony pięknym uderzeniem, świetnie dysponowanej tego dnia Julki Potoniec.

Druga bramka podcięła skrzydła zawodniczkom z Wiśnicza a my zaczęliśmy grać spokojniej tworząc sobie kolejne sytuacje bramkowe. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Dziękujemy sponsorom, firmie AReS oraz firmie Traktor 4x4 którzy wspierają naszą Kobiecą sekcję Piłkarską.

Kadra: Katarzyna Krzysztofiak, Maria Krzysztofiak, Aneta Młynarczyk, Zuzanna Faron, Karolina Klag, Angelika Nawalaniec, Angelika Zielińska, Wiktoria Garncarczyk, Kinga Król, Joanna Pietrucha, Roksana Dyrek, Magdalena Zygadło, Katarzyna Zygadło, Kamila Pawlik, Alicja Pawlik, Agnieszka Kożuch, Angelika Kożuch, Julia Potoniec (c).