Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia

Pewne zwycięstwo Limanovii. Wierchy rozbite w drugiej połowie.

Opublikowano 21.05.2022 11:48:00 Zaktualizowano 23.05.2022 08:39:51 jaca
3 3798

IV LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD: Limanovia wygrał na wyjeździe 4-0 z Wierchami Rabka-Zdrój . Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Gospodarze ostatnie pół godziny grali w dziesiątkę.

W drużynie Wierchów wystąpiło trzech były zawodników Limanovii: Mateusz Dara, Szymon Majeran i Szymon Witek. Ostatni z wymienionych pogrążył limanowski zespół w rundzie jesiennej. Dzisiaj Szymon Witek przyczynił się w znacznym stopniu do porażki Wierchów, bo otrzymując czerwoną kartkę osłabił swój zespół.

WIERCHY RABKA-ZDRÓJ – LIMANOVIA LIMANOWA 0:4 (0:0)

0:1 Palacz 51 (asysta Nabiyew), 0:2 Bandarenka 68 (asysta Matras), 0:3 Kurczab 90 (asysta Wojtaszek), 0:4 Kościółek 90+5 (asysta Wojtaszek).

WIERCHY: Zhuk – Witek, Jeziorski, Dara, Kęska – Dudek, Misiura, Majeran, Czubin – Wójcik, Lutsenko.

LIMANOVIA: Mastalerz – K. Mus, Skrzatek, Bandarenka, G. Mus (Buczek) – Nabiyew (Wojtaszek), Kurczab, Kościółek, Krzyżak, Matras (Uchacz) – Palacz (Pławecki).

Żółte kartki: K. Mus, Mastalerz, Krzyżak, G. Król - Witek dwie, Dara, Zelek. Czerwona kartka: Witek w 57 minucie (Wierchy, w konsekwencji dwóch żółtych).