Niedziela, 19 maja Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona

Kamienica CUP 2013: rywalizacja rozstrzygnięta

Opublikowano 02.07.2013 09:12:07 Zaktualizowano 04.09.2018 14:15:45 jaca
0 2866

Zakończył się piłkarski turniej Kamienica CUP 2013. W rywalizacji udział wzięło 19 zespołów, a najlepszą ekipą okazała się drużyna F.B. Wojtas Limanowa.

Zwycięzcy w swoim składzie mieli zawodników takich klubów jak KS Tymbark, Orkan Szczyrzyc czy Sokół Słopnice. W finałowym pojedynku Drużyna F.B. Wojtas pokonała w rzutach karnych Bad Boy's Kraków 3-1. W meczu o trzecie miejsce Embruk Limanowa pokonał 1-0 Okna-Groński Jazowsko. Najlepszym bramkarzem turnieju uznany został Marcin Pazdur Z F.B. Wojtas. MVP turnieju organizatorzy wybrali Kamila Kuźla z Bad Boy's Kraków a najskuteczniejszym piłkarzem został Mateusz Czaja z F.B. Wojtas. Najlepsze drużyny oprócz pucharów i medali otrzymały gratyfikacje pieniężne. W czasie trwania Turnieju swój pokaz w odmianie Freestyle Football zaprezentował Dawid Krzyżowski z Nysy - aktualny wicemistrz Polski.