Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Dotkliwa porażka Limanovii - retransmisja spotkania

Opublikowano 26.03.2023 16:01:00 Zaktualizowano 26.03.2023 20:35:32 jaca
3 5464

W drugim meczu rundy wiosennej Limanovia przegrała na wyjeździe z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska.

Nieudane spotkanie Limanovii z zespołem, który znajduje się niżej w tabeli. Kalwarianka w przerwie zimowej została mocno i przebudowana i dzisiaj potwierdziła, że mimo trudnej sytuacji nie rezygnuje z walki o utrzymanie. Jednak dzisiaj to przede wszystkim Limanovia zagrała słabe spotkanie.

KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA – LIMANOVIA LIMANOWA 3:0 (2:0)

1:0 Stanek 31, 2:0 Stanek 40, 3:0 Kołodziej 58.

LIMANOVIA: Pietrzak – K. Mus (80 R. Pławecki), Bandarenka, Małota (80 Krzyżak), G. Mus (53 Uchacz) – K. Kurczab, Matras, Kurek, Palacz (58 Kulig) – Ciesielski (58 Kadous), P. Pławecki.

Żółte kartki: Małota, Kurek, Kadous, Kulig, Wroński (kierownik drużyny). W Limanovii z powodu kontuzji nie zagrał Belski.

Tak padły gole:

1:0 – dośrodkowanie Bendkowskiego z rzutu rożnego. Mocno podkręcona piłka przelobowała Pietrzaka i wpadła do siatki. Stanek dotknął futbolówkę głową prawdopodobnie jeszcze przed linią bramkową i jemu zaliczono trafienie.

2:0 – fatalny błąd obrony gości i Stanek od ponad 30 metra popędził sam na bramkę Limanovii. Mimo ostrego kąta wpakował piłkę do siatki.

3:0 – szybka kontra prawą stroną boiska. Po strzale Kołodzieja piłka odbiła się od słupka i akcja była kontynuowana przez zawodników Kalwarianki. Po chwili drugie uderzenie Kołodzieja z bliskiej odległości znalazło już drogę do bramki.