Obronił Wisłokę przed wiceliderem

Opublikowano 11.04.2021 08:54:00 Zaktualizowano 11.04.2021 08:58:35 jaca
0 1527

Kolejny udany występ na trzecioligowych boiskach zanotował wychowanek KS Tymbark, Konrad Mrózek.

20-letni bramkarz Wisłoki Dębica przyczynił się do ligowego zwycięstwa. Zespół z Dębicy pokonał u siebie 2-1 wicelidera Sokół Sieniawa. Jedyny gol dla gości wpadł w drugiej połowie po strzale z rzutu karnego.

Na trzecioligowych boiskach wystąpił wczoraj Kacper Myszogląd (wychowanek Witowa Mszana Górna). Zagrał w barwach Wólczanki Wólka Pełkińska przez ostatnie 13 minut. Pojedynek z Avią Świdnik zakończył się bezbramkowym remisem.

Natomiast Kamil Palacz (wychowanek KS Tymbark) zagrał w podstawowym składzie Podhala Nowy Targ. Jego zespół wygrał u siebie z KS Wiązownica 3-1. Palacz przebywał na boisku do 60 minuty.