Sobota, 11 maja Iga, Ignacy, Franciszek, Filip, Mira, Władysław

Do przerwy prowadzili dwoma bramkami, w drugiej połowie rywale strzelili cztery

Opublikowano 11.10.2020 23:53:00 Zaktualizowano 11.10.2020 23:56:51 jaca
0 2184

Liga okręgowa. Po pierwszej połowie Zalesianka Zalesie prowadziła na wyjeździe z Jordanem Jordanów 2-0. Ostatecznie po fatalnej drugiej połowie musiała pogodzić się z porażką.

Wydawało się, że dwie stracone bramki tuż przed przerwą podetną skrzydła gospodarzom. Jednak Jordan potrzebował zaledwie kilku minut po zmianie stron, aby doprowadzić do wyrównania. Po ciekawym spotkaniu komplet punktów został w Jordanowie.

JORDAN JORDANÓW - ZALESIANKA ZALESIE 4:2 (0:2)

0:1 Kurzeja 43, 0:2 Kurzeja 45, 1:2 Tyrpa 47, 2:2 Drozd 50, 3:2 T. Rapta 60, 4:2 K. Rapta 87.

Zalesianka: Rejentowicz – Hajduk, Opoka, P. Gancarczyk, K. Pietrzak (75 Wąchała) - Koszut, R. Gancarczyk (68 Stajnder), Sukiennik, Sz. Pietrzak - Augustyn, Kurzeja