Piątek, 17 maja Brunon, Paschalis, Weronika, Wiktor, Stanisław, Sławomir, Wera

Jeden gol w meczu na szczycie nowosądeckiej „okręgówki”

Opublikowano 03.05.2015 20:36:44 Zaktualizowano 04.09.2018 14:09:20 jaca
0 2924

LIGA OKRĘGOWA: Jeden gol padł w spotkaniu dwóch czołowych drużyn rozgrywek. Turbacz u siebie pokonał Orkana Szczyrzyc.

TURBACZ MSZANA DOLNA – ORKAN SZCZYRZYC 1 : 0 (0 : 0)

1-0 M. Drobny 35

TURBACZ: Stadnik – Wsół, I. Potaczek, Wierzycki, P. Potaczek – Dąbrowa, P. Szynalik, Wardęga (70 Nowakowski), Dawiec – Piekarczyk (80 Kołodziej), M. Drobny (90 Barda).

ORKAN: Matysiak – Wrona, Klima (25 Tatara), Tylek, Gargas – Nowak, Majeran, Kurczab – Poljakov (35 Łabędź), Limanówka (55 Lis), Tabor.

Tak padł gol:

1-0 - strzał zza linii pola karnego oddał Marcin Drobny, bramkarz gości zdołał odbić piłkę, ale napastnik Orkana zdążył z dobitką i ponownym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.

Zdaniem trenerów:

Marian Tajduś (Turbacz): - Mecz był wyrównany z lekkim wskazaniem na naszą drużynę Do 60 minuty posiadaliśmy przewagę, mieliśmy klarowne sytuacje i jedną zamieniliśmy na bramkę. Cały czas istniało zagrożenie ze strony przeciwnika, ale udało nam się wyłączyć z gry najgroźniejszego zawodnika rywali, Michała Tabora. Po godzinie gry mieliśmy pewne problemy wynikające ze zmęczenia. Po dokonanych zmianach w końcówce Turbacz znowu prezentował się odpowiednio. Z dobrej strony pokazali się wprowadzeni juniorzy, mają duże możliwości.

Szymon Burliga (Orkan): - Do przerwy trochę Turbacz nas zdominował. Po przerwie stworzyliśmy dwie dogodne sytuacje strzeleckie, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Rywale w końcówce trochę opadli z sił, ale mieliśmy problemy z wypracowaniem groźnej sytuacji pod ich bramką. Szkoda straconych punktów, zwłaszcza tej przespanej pierwszej połowy. Nie składamy broni i nadal walczymy o awans. Być może po tych ostatnich dobrych spotkaniach taki zimny prysznic był nam potrzebny. Lepiej teraz niż w decydującej fazie rozgrywek.