Niedziela, 28 kwietnia Paweł, Waleria, Ludwik, Piotr, Bogna, Witalis

Janina wygrała z Limanovią

Opublikowano 22.07.2012 08:58:43 Zaktualizowano 04.09.2018 14:18:36
1 2853

Limanovia w kolejnym sparingu przegrała z trzecioligową Janiną Libiąż 2-4. Po 60 minutach drużyna z Libiąża prowadziła już 4-0.

Trener Dariusz Siekliński pierwszą połowę zagrał w eksperymentalnym składzie. Dopiero w drugiej połowie pojawili się zawodnicy, którzy wystąpili w pierwszej jedenastce w środowym meczu Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa. Drużyna z Libiąża po godzinie gry prowadziła już 4-0. Dopiero w końcówce spotkania Limanovia zdołała zmniejszyć rozmiary porażki. W najbliższą środę podopieczni Dariusza Sieklińskiego zmierzą się przed własną publicznością w rundzie wstępnej PP na szczeblu centralnym z Garbarnią Kraków (II liga).

JANINA LIBIĄŻ – LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA 4-2 (2-0)

Gole dla Limanovii: Mężyk 83 minuta, Garzeł 86 minuta.

Limanovia: Mastalerz (46 G. Kępa) - Ruchałowski, Lis (70 Czajka), Kulewicz (46 Garzeł), Chudecki (30 Dziadzio), Serafin (70 Pietras), Ślazyk (70 Skiba), Kostek (70 Cebula), Cygnarowicz (70 Kozieł), Gadzina (70 Mężyk), testowany (46 Król, 70 Basta).

Dotychczasowe spotkania Limanovii w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem.

Garbarnia Kraków (I liga) – Limanovia 3-1 (gol dla Limanovii: zawodnik testowany)

Żubr Gawłówek (A klasa) – Limanovia 0-5 (Król dwie, Mazanek dwie, Rupa)

Limanovia – Raków Częstochowa (II liga; mecz w ramach PP) 2-0 (Skiba, Mężyk).