Poniedziałek, 06 maja Filip, Judyta, Jan, Jakub, Benita

III liga: Nieznaczna porażka w Tarnowie

Opublikowano 02.12.2015 10:01:18 Zaktualizowano 04.09.2018 14:06:04 jaca
1 1979

III liga, koszykówka mężczyzn. MKS Limblach Limanowa doznał piątej kolejnej porażki. Niewiele brakowało, aby w Tarnowie podopieczni Piotra Kwandransa sięgnęli po zwycięstwo.

MUKS 1811 Unia Tarnów - MKS Limblach Limanowa 69 : 65 (17:21, 16:18, 20:11, 16:15)
Punkty dla Limblachu:
Zając 20, Augustyniak 11, Twaróg 10, Kindlik 8, Chowaniec 8, Hasior 8, Ubik 0, Nowak 0, Syktus 0.

Tym razem drużyna gości bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie i po dwóch kwartach prowadziła sześcioma punktami. Niestety w trzeciej kwarcie po prostych błędach zawodników Limblachu doświadczony zespół tarnowskiej Unii odrobił straty i wyszedł na nieznaczne prowadzenie. Goście w ostatniej kwarcie wrócili do właściwego rytmu. Po wyrównanym pojedynku i nerwowej końcówce gospodarze zdołali wygrać.

Następny mecz Limblachu 6 grudnia (niedziela), godz. 16:00 w hali limanowskiej 'Trójki'.