Poniedziałek, 13 maja Gloria, Gerwazy, Robert, Serwacy, Agnieszka, Magdalena

Historyczny mecz bez zwycięstwa

Opublikowano 01.09.2013 16:56:01 Zaktualizowano 04.09.2018 14:15:09 pan
11 9355

II liga: Limanovia po raz pierwszy w historii zagrała przed własną publicznością w II lidze. Mimo momentami wyraźnej przewagi nie zdołała tego spotkania wygrać i po sześciu kolejkach ma na swoim koncie tylko pięć punktów.

LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA - CONCORDIA ELBLĄG 0 : 0

Sędzia główny: Konrad Gąsiorowski. Żółta kartka: Korzeniowski. Widzów 700.

Składy:

MKS Limanovia Szubryt: Sotnicki - Basta, Kulewicz, Garzeł, Hudecki - Komorek (63 Orzechowski), Pietras, Skiba (85 Sadio), Pyciak, Serafin - Dziadzio (65 Sane).

Concordia Elbląg: Zoch - Korzeniowski, Lepczak, Uszalewski, Broniarek - Zejglic (53 Galeniewski), Lewandowski (55 A. Stępień), R. Stępień (86 Nowotka), Szuprytowski - Kiełtyka, Martynowicz.

Relacja na żywo:

II połowa:

90(+2) minuta: koniec spotkania.

89 minuta: Limanovia stara się atakować, ale Concordia bardzo dobrze się broni.

86 minuta: zmiana w Concordii: R. Stępień zmieniony przez Nowotkę.

85 minuta: zmiana w Limanovii - za Skibę wchodzi Sadio.

82 - 85 minuta: Concordia dwukrotnie próbowała szczęścia w strzałach z dystansu. Uderzenia zawodników gości były jednak bardzo niecelne.

81 minuta: kolejna okazja dla Limanovii. Rzut wolny wykonywał Skiba, ale Garzeł w dobrej sytuacji nie zdołał oddać celnego strzału.

79 minuta: goście zamknięci na własnej połowie. Mocny strzał z dystansu Pyciaka z trudem obronił Zoch.

78 minuta: gospodarze dominują na boisku, ale są bardzo nieskuteczni. Tym razem po składnej akcji Limanovii niecelny strzał w dobrej sytuacji oddał Serafin.

76 minuta: Limanovia bliska prowadzenia. Minimalnie niecelnie z rzutu wolnego sprzed pola karnego uderzył Skiba.

70 minuta: po podaniu Skiby, niecelny strzał z dystansu oddał Garzeł.

66 minut: po zamieszaniu w środku pola piłka trafiła do Serafina, ale zawodnik gospodarzy nieznacznie spudłował.

65 minuta: zmiana w drużynie Limanovii - Dziadzio schodzi z boiska, zastępuje go Senegalczyk Sane.

63 minuta: zmiana w Limanovii - boisko opuszcza Komorek, zmienia go Orzechowski.

62 minuta: strzał oddał Galeniewski, ale bramkarz Limanovii broni bez problemów. Concordia radzi sobie coraz lepiej w Limanowej.

61 minuta: rzut rożny dla drużyny z Elbląga.

59 minuta: Sotnicki broni groźny strzał Galeniewskiego.

56 minuta: dobra akcja Serafina, ale Dziadzio nie wykorzystał kolejnej dogodnej sytuacji.

55 minuta: kolejna zmiana w drużynie z Elbląga - za Lewandowskiego wchodzi Stępień.

53 minuta: zmiana w drużynie Concordii - z boiska schodzi Zejglic, zastępuje go Goleniewski.

52 minuta: kolejny strzał Komorka na bramkę gości, niestety znów niecelny.

47 minuta: niecelny strzał Komorka po dośrodkowaniu Pyciaka.

46 minuta: Piłkarze wznowili grę, w obu drużynach bez zmian w składach.

I połowa:

Koniec pierwszej połowy.

43 minuta: po składnej akcji Limanovii setkę marnuje Dziadzio, który z 5 metrów nie zdołał pokonać Zocha.

38 minuta: po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Garzeł główkuje w środek bramki, broni Zoch.

37 minuta: stuprocentowa okazja dla gospodarzy. Serafin strzela z 14 metrów minimalnie obok słupka.

33 minuta: rzut rożny dla Limanovii, piąstkuje bramkarz Concordii, aut dla gospodarzy.

31 minuta: znakomita okazja dla Limanovii. Po akcji Komorka piłka trafiła do Pietrasa, który strzałem sprzed pola karnego posłał piłkę nad poprzeczką.

20 - 30 minuta: optyczna przewaga gospodarzy, ale Limanovia miała duże problemy z wypracowaniem sytuacji podbramkowej.

15 - 20 minuta: po okresie przewagi Limanovii, gra przeniosła się na połowę gospodarzy.

12 minuta: mocny strzał z dystansu Pyciaka, ale ponownie bezbłędny Zoch.

9 minuta: po dośrodkowaniu Dziadzio z rzutu wolnego główkował Kulewicz, ale bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.

7 minuta: strzał Skiby z rzutu wolnego z odległości 17 metrów bez problemu broni bramkarz gości.

6 minuta: żółta kartka dla Korzeniowskiego (Concordia).