Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz

Helena zatrzymała Ujanowice

Opublikowano 01.05.2016 19:18:55 Zaktualizowano 04.09.2018 14:03:50 jaca
0 1970

V liga („okręgówka”, Nowy Sącz). AKS Ujanowice po kilku bardzo dobrych spotkaniach tym razem przegrał u siebie z Heleną Nowy Sącz.

AKS UJANOWICE – HELENA NOWY SĄCZ 0 : 1 (0 : 1)

0:1 Fritz 7.

UJANOWICE: M. Gwiżdż – Dudek, P. Oleksy, Firlej, Zelek (46 R. Gwiżdż) – Pasionek, Orzeł (72 S. Oleksy), Pławecki, Krzyżak (83 Przystał) – Jasica (46 P. Kmiecik), D. Augustyn.

AKS Ujanowice po kilku bardzo dobrych spotkaniach tym razem przegrał u siebie z dobrze ostatnio spisująca się Heleną Nowy Sącz. Jak się okazało jedyny gol tego spotkania padł już w 7 minucie. Spotkanie stało na przeciętnym poziomie, a Helena po uzyskaniu prowadzenia zaczęła się skutecznie bronić. Gospodarze nie mieli pomysłu na sforsowanie defensywy rywali. AKS najlepszą okazję na wyrównanie miał w 64 minucie. Dośrodkował Orzeł, a Dudek spudłował z 7 metrów. Natomiast goście w końcówce zaprzepaścili dwie dobrze zapowiadające się kontry.

Tak padł gol:

0:1 na bramkę gospodarzy uderzył Gryzło, M. Gwiżdż odbił piłkę przed siebie, ale wobec dobitki Fritza był już bezradny.