Emil Juszczak mocny w kolejnej rundzie Mistrzostw Świata

Opublikowano 13.02.2020 12:24:00 Zaktualizowano 13.02.2020 12:26:22 jaca
1 1594

Budapeszt był gospodarzem IV Rundy zmagań zawodników super enduro.

Odbyła się IV runda Mistrzostw Świata Super Enduro w Budapeszcie. Zawodnik Joniec Team Emil Juszczak po raz kolejny zawalczył o jak najlepsze miejsce w stawce.

W pierwszym finale słopniczanin był na dobrym 8 miejscu. W drugim finale troszkę został w tyle i zajął 11 miejsce. Natomiast w trzecim starcie Emil pokazał prawdziwy ogień, wyprzedzając po lekkiej zadyszce po starcie kilku topowych zawodników, i trzeci finał zakończył na 7 miejscu.

Ostatecznie - w całych zawodach zorganizowanych w Budapeszcie - Emil Juszczak zajął 9 miejsce. Teraz dłuższa przerwa i spotykamy się 14 marca w Łodzi na ostatniej rundzie FIM Super Enduro World Championship.