Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław

Gwardia zatrzymała Elektrical

Opublikowano 03.12.2022 09:07:00 Zaktualizowano 03.12.2022 09:10:19 jaca
0 1323

Limanowska Liga Futsalu, liga oldbojów. Sensacyjne zwycięstwo nad Elektricalem odniosła Gwardia Tensbud. Emiter pewnie pokonał Laskovię. Gol-Proinstal-Gwarant walczył o zwycięstwo do ostatnich sekund. FB Wojtas wraca do wysokiej formy. Transblach wreszcie wygrywa.

Biało Czarni - Transblach 2:6

Sensacyjnie rozpoczęło się to spotkanie, bowiem na prowadzenie w tym meczu wyszli gracze Biało Czarnych. Jednak Transblach szybko odpowiedział i mimo wielu okazji na przerwę gracze Gaika schodzili z jednobramkową przewagą. Po zmianie stron strzelali już tylko zawodnicy Transblachu, którzy może nie zagrali olśniewająco, ale jednak byli bardzo skuteczni. Gracz meczu Jan Gaik (Transblach)

Elektrical - Gwardia Tensbud 0:3

Po znakomitym początku sezonu w wykonaniu Elektricalu niewielu było kibiców, którzy wierzyli w zdobycie choćby punktu przez Gwardię. Rzeczywistość jednak okazała się zgoła inna. Grę prowadzili gracze Elektricalu, ale to waleczna Gwardia sensacyjnie, ale jak najbardziej zasłużenie pokonuje rywala i zdobywa pierwsze punkty w tym sezonie. Gracz meczu: Tomasz Kuc (Gwardia Rupniów)

Laskovia - Emiter 0:4

Mecz lidera z wiceliderem zapowiadał się arcyciekawie. I tak było do przerwy. Akcje z jednej i drugiej strony. Po przerwie na parkiecie istniała już tylko jedna drużyna. Emiter w tym meczu był skuteczny aż do bólu, a bramka na 3:0 to najładniejsza jak na razie akcja w tym sezonie. Hat trickiem w tym spotkaniu popisał się najlepszy dzisiaj w teamie Emitera - Tobiasz Sułkowski.

Domex - Gol/Proinstal/Gwarant 3:4

Najlepszym dzisiaj widowiskiem uraczyli nas gracze Domexu i GPG. Mnóstwo sytuacji podbramkowych, spięć w środkowej strefie boiska i wreszcie dramaturgia w końcówce. Ostatecznie rzutem na taśmę GPG pokonuje Domex i sporo awansuje w tabeli rozgrywek Ligi Masters. Gracz meczu - Dziadoń Grzegorz(GPG)

Słopnice - FB Wojtas 0:5

Znakomity skład Słopnic to dzisiaj było za mało na pięknie, skutecznie i zespołowo grający FB Wojtas. Już po kilku zaledwie minutach FB pewnie prowadziło i tak było już do końca. Słopnice punktów będzie musiało poszukać w kolejnych spotkaniach.  Dzisiaj nie byli wymagającym rywalem dla świetnie przygotowanych do meczu zawodników Jan Wojtasa.

Gracz meczu: Tomasz Stelmach (FB Wojtas)

Piątka kolejki: Tomasz Gawron(Gwardia Tensbud), Sułkowski Tobiasz(Emiter), Dziadoń Grzegorz(GPG), Stelmach Tomasz (FB Wojtas, Tomasz Kuc (Gwardia Rupniów)

W klasyfikacji Fair Play prowadzi drużyna lidera, czyli Emiter.