15°   dziś 20°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz

Opublikowano 12.09.2020 18:06:00 Zaktualizowano 13.09.2020 22:33:06 jaca
1 3743

IV liga, Małopolska-wchód. Limanovia wysoko pokonała u siebie drużyną z Gorlic. Prowadzenie objęła już w 20 sekundzie.

Glinik doznał pierwszej porażki w tym sezonie. Wbrew wynikowi, przyjezdni postawili Limanovii twarde warunki. Zwłaszcza w pierwszej połowie goście byli bardzo groźni. Gospodarze wyszli już na prowadzenie w 40 sekundzie, po golu Szymona Tokarza. Glinik w pierwszej połowie zmarnował okazje na wyrównanie. Po zmianie stron Limanovia szybko podwyższyła swoje prowadzenie. Z upływem czasu uwidaczniała się wyraźna przewaga gospodarzy. W efekcie dwa kolejne gole dobiły zespół z Gorlic.

LIMANOVIA LIMANOWA - GLINIK GORLICE 4:0 (1:0)

1:0 Tokarz 1 (asysta Witek), 2:0 G. Mus 48 (asysta Tokarz), 3:0 Jacak 68 (asysta Wilk), 4:0 Jacak 73 karny (faulowany Krzyżak).

Żółte kartki: K. Mus - Kukla, Casallas, Gogola, Szura, Mituś, Kubik.

Limanovia: Mastalerz - Witek, Skrzatek, K. Mus, Krupa (72 Dara) - Kurczab (60 Wilk), G. Mus, Krzyżak, Jacak (73 Basta), Majeran (73 Matras) - Tokarz (68 Kalisz).

Glinik: Kubik - Mituś (80 Śliwa), Drąg, Kukla (84 Ogrodnik), Martuszewski - Gogola, Szura (72 Setlik), Krzysztoń, Casallas (65 Tarasek) - Kmak, Grela (80 Rąpała).