Wtorek, 28 maja Jaromir, Just, Justyna, Wiktor, Jaromir

Fatalny wsytęp Limanovii: zwycięska seria przepadła z Popradem

Opublikowano 19.05.2013 17:50:59 Zaktualizowano 04.09.2018 14:16:07 jaca
9 5866

Sześć kolejnych zwycięstw Limanovii z drużynami z dolnej części tabeli sprawiły, że lider III ligi był bardzo optymistycznie nastawiony do konfrontacji z Popradem Muszyna. Rywalizacja z czołowym zespołem III ligi sprawiły Limanovii jednak sporo kłopotów. Po słabym spotkaniu podopieczni Dariusza Sieklińskiego po raz drugi w tym sezonie przegrali na własnym boisku.

LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA – POPRAD MUSZYNA 0 : 2 (0 : 0)

0:1 Zachariasz 66, 0:2 Szambelan 90.

Sędzia główny: Tomasz Kita (Brzesko). Żółte kartki: Ślęczka, Zawadzki, Mężyk – Merklinger. Widzów 600.

LIMANOVIA: Sotnicki – Ślęczka (67 Cygnarowicz), Kulewicz, Garzeł, Basta – Pietras, Zawadzki (46 Mężyk), Skiba, Mizia (46 Majcher) – Cebula, Dziadzio (70 Gadzina).

POPRAD: Szewczyk – Szczepanik, Merklinger, Gądek, Grzyb – Polański, Podgórniak (56 Bomba), Janur, Orzechowski – Szambelan (90+1 Sajdak), Zachariasz (70 Saratowicz).

Po pierwszej połowie:

Pierwsza część spotkania zawiodła kibiców. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Obie drużyny miały poważne problemy ze stworzeniem groźnej sytuacji pod bramką rywali.

25 minuta – pierwszy groźny strzał w tym meczu. Sotnickiego starał się zaskoczyć Janur, ale jego uderzenie z dystansu było niecelne.

35 minuta – jedyna okazja dla Limanovii w pierwszej połowie. Dziadzio wywalczył piłkę po prawej stronie boiska, futbolówkę przejął Mizia, ale jego strzał był minimalnie niecelny.

42 minuta – z 25 metrów dośrodkował Polański, a po główce Zachariasza piłka poszybowała nad bramką.

Przebieg drugiej połowy:

52 minuta – strzał z Mężyka z 16 metrów i bramkarz gości interweniuje ze sporymi problemami.

66 minuta – GOL DLA POPRADU. Szambelan dośrodkowała w pole karne, a Zachariasz wykorzystał nieporozumienie Sotnickiego z obrońcą Limanovii i wpakował piłkę do siatki.

72 – 76 minuta – Limanovia starała się mocniej zaatakować. Bramce rywali zagroził: Majcher, Skiba i Mężyk.

83 minuta – piłka po główce Mężyka poszybowała nad bramką.

90 minuta – GOL DLA POPRADU. Szybka kontra gości i Szambelan w sytuacji sam na sam z bramkarzem Limanovii zdobywa drugiego gola dla swojego zespołu.

Więcej na temat Limanovii: limanovia.net