Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław

Decydujący cios w doliczonym czasie gry, AKS przegrał z Huraganem

Opublikowano 04.11.2019 15:50:00 Zaktualizowano 04.11.2019 15:53:47 jaca
0 1209

V liga, limanowsko-podhalańska. AKS Ujanowice przegrał na wyjeździe z Huraganem Waksmund (2-1). Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli na początku meczu, a drugą w doliczonym czasie gry. Huragan dzięki zwycięstwu wydostał się z ostatnie pozycji w tabeli.

HURAGAN WAKSMUND - AKS UJANOWICE 2:1 (1:0)

1:0 Jaróg 3, 1:1 Janisz 77, 2:1 Jaróg 90(+6).

AKS: M. Gwiżdż - R. Gwiżdż (84 Garbacz), P. Kmiecik, Oleksy, Firlej - A. Stach, K. Krzyżak, M. Augustyn (84 Pławecki), F. Krzyżak (69 Orzeł), Kiławiec (53 D. Pławecki)  - Janisz.

I połowa

3' - 0:1

Rzut wolny z prawej strony boiska, dośrodkowanie leci w światło bramki, w prostej sytuacji Marcin Gwiżdż nie łapie piłki a ta odbija się od jego wyprostowanych rąk i wtacza się do bramki

8' - M.Augustyn zagrywa z rożnego, P.Oleksy uprzedza bramkarza ale uderza barkiem i piłka mija bramkę rywali

10' - strzał Kamila Krzyżaka z 25m, bramkarz łapie

12' - wybijamy piłkę przed pole karne, strzał z 18m w prawy róg, Marcin Gwiżdż paruje piłkę na róg

14' - kolejny strzał z dystansu, M.Gwiżdż odbija piłkę do boku

17' - strzał K.Krzyżaka z 17m ponad bramką

19' - dośrodkowanie Firleja, obrońcy wybijają przed pole karne, strzela z 18m Filip Krzyżak ale ponad bramką

26' - strzał z 20m ponad naszą bramką

33' - dośrodkowanie Kiławca spod linii końcowej, M.Augustyn ubiega obrońcę i strzela z powietrza w krótki róg, Byrnas paradą odbija na róg

34' - kontra Huraganu zakończona strzałem z 18m obok bramki

37' - żółta kartka dla Orła za krytykę orzeczeń sędziego

40' - dośrodkowanie Kmiecika z wolnego, Kiławiec walczy z bramkarzem w powietrzu zgrywając piłkę za jego plecy, Oleksy ma przed sobą odsłoniętą bramkę, strzela mocno ale piłka ociera tylko poprzeczkę

45' - koniec pierwszej połowy

II połowa

47' - dośrodkowanie Kmiecika z wolnego, M.Augustyn niepilnowany strzela głową z 10m obok bramki

53' - Daniel Pławecki wchodzi za Rafała Kiławca

61' - Janisz uderza z pola karnego ale za lekko aby zaskoczyć bramkarza

63' - Janisz dobrze utrzymuje się przy piłce po prawej stronie, uderza ładnie z narożnika pola karnego w kierunku dalszego słupka, piłka wpadła by w okienko bramki ale Byrnas końcami palców paruje piłkę na słupek

64' - M.Augustyn wrzuca piłkę za plecy obrońców, nie sięga jej Janisz, ale dochodzi od piłki Daniel Pławecki, który strzela z ostrego kąta w bliższy słupek

69' - Bogusław Orzeł wchodzi za Filipa Krzyżaka

72' - żółta kartka dla zawodnika Huraganu za pociągnięcie za koszulkę Janisza

74' - wrzutka za plecy obrońców, wbiega Orzeł, który z powietrza próbuje lobować wysuniętego bramkarza ale uderza niecelnie

75' - strzał Rafała Gwiżdża z 25m ponad bramką

77' - 1:1 - Piotr Janisz ( 3 gol w tym sezonie / 74 gol w barwach AKS )

Z rożego zagrywa Michał Augustyn, a w polu bramkowym Janisz uprzedza bramkarza i trafia głową do siatki

84' - dośrodkowanie w pole karne do którego dochodzi Daniel Pławecki ale strzela ponad bramką

84' - Tomasz Garbacz wchodzi za Rafała Gwiżdża a Radosław Pławecki za Michała Augustyna

87' - strzał Radosława Pławeckiego z 16m pod poprzeczkę, bramkarz broni

89' - świetny przerzut Kamila Krzyżaka za plecy obrońców, wbiega tam Daniel Pławecki ale dobrze z bramki wychodzi Byrnas i w ostatniej chwili zgarnia piłkę przed naszym skrzydłowym

92' - żółta kartka dla Piotra Oleksego za spóźniony wślizg

95' - nasza strata zakończona strzałem z 25m obok bramki

96' - 1:2

Niepotrzebnie rozgrywamy na własnej połowie, strata i prostopadłe zagranie, zawodnik Huraganu wychodzi sam na sam i strzela zwycięskiego gola

96' - po wzowieniu sędzia kończy mecz