Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

Ekstremalny występ klubu ze Słopnic w Pucharze Polski

Opublikowano 22.05.2019 18:58:00 Zaktualizowano 22.05.2019 19:03:22 jaca
1 1931

Rozpoczął się nowy sezon dla klubu sportowego Gravity Revolt Słopnice. W ostatni weekend zawodnicy naszego miejscowego klubu zapoczątkowali tegoroczną edycję Pucharu Polski. Pierwszy sprawdzian formy odbył się na Górze Wdżar w Kluszkowicach.

Pierwsza edycja Pucharu Polski i zarazem na największy rowerowy festiwal, miał miejsce 18 maja 2019 r., na Górze Wdżar w Kluszkowicach. Ekstremalni kolarze Klubu Rowerowego Gravity Revolt ze Słopnic zaprezentowali bardzo wysoki poziom i w efekcie wywalczyli:

1 miejsce - Damian Konstanty w kategorii Elita.

9 miejsce - Piotr Gaik

10 miejsce - Grzegorz Kmiecik,

13 miejsce - Adrian Sukiennik.

1 miejsce - Wojciech Ranosz w kategorii Junior .

4 miejsce - Artur Więcławek kategoria Junior.

1 miejsce - Sebastian ''Sebix'' Podgórski w kategorii hobby junior.

2 miejsce - Damian Włodarczyk hobby junior.

11 miejsce - Sebastian Sukiennik - hobby full

18 miejsce - Andrzej Tokarczyk - hobby full

Należy dodać, że sportowcy z Gravity Revolt zdobyli również pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce w Dual Slalomie:

1 miejsce - Artur Więcławek kategoria Junior,

2 miejsce - Sebastian Podgórski kategoria Junior,

3 miejsce - Damian Włodarczyk kategoria Junior

3 miejsce - Piotr Gaik kategoria Elita.

Trasa w Kluszkowcach znana jest z szybkich zakrętów. Niewątpliwie wyrabia on u zawodników refleks, zmysł równowagi oraz kondycję. Artur Więclawek w kategorii Elita zdobył pierwsze miejsce.