Opublikowano 18.10.2014 16:54:18 Zaktualizowano 04.09.2018 14:11:08 jaca
7 4254

W jedynym dzisiejszym spotkaniu w nowosądeckiej lidze okręgowej KS Tymbark rozgromił na wyjeździe Dunajec Nowy Sącz. Hat-tricka zdobył Marcin Urbański.

DUNAJEC/START NOWY SĄCZ – KS TYMBARK 0 – 7 (0 – 2)

0-1 Czaja 20, 0-2 Kurek 39, 0-3 Urbański 49, 0-4 Urbański 65, 0-5 Czech 72, 0-6 Urbański 78, 0-7 Czech 85.

Tymbark: Zawada – Kurczab, Wojtasiński, S. Boczoń, Kuzak – Kurek, Sułkowski, D. Miśkowiec, Urbański (80 Majerczyk) – Czaja (74 K. Boczoń), Hochoł (70 Czech).

Lider rozgrywek nie pozostawił złudzeń kto jest lepszy. Przygniatająca przewaga została udokumentowana zdobyciem siedmiu goli.

Tak padły bramki:

0-1 – z rzutu wolnego piłką dośrodkował Czaja i futbolówka po rykoszecie wpadła do siatki.

0-2 – D. Miśkowiec podał do Kurka, a ten minął obrońców i pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

0-3 – po dośrodkowaniu Kurczaba gola zdobył Urbański.

0-4 – efektowna akcja Kurka, który podał do Urbańskiego, a ten z 3 metrów wpakował piłkę do siatki.

0-5 – Czech tuż po wejściu na murawę popisał się indywidualną akcją i bez problemów pokonał bramkarza gospodarzy.

0-6 – piłkę w środku pola przejął Czech, po rozegraniu szybkiej akcji Urbański wpakował futbolówkę do pustej bramki.

0-7 – w znakomitej sytuacji znalazł się Czech, który skutecznym lobem pokonał bramkarza gospodarzy.

1. KS Tymbark 12 27 9 0 3 32-12
2. Turbacz Mszana Dolna 11 22 7 1 3 30-15
3. Ogniwo Piwniczna Zdrój 11 22 7 1 3 18-12
4. LKS Szaflary 11 21 7 0 4 31-19
5. Orkan Szczyrzyc 11 20 6 2 3 25-12
6. Olimpia Pisarzowa 11 20 6 2 3 23-17
7. Płomień Limanowa 11 18 5 3 3 17-14
8. Łosoś Łososina Dolna 11 17 5 2 4 17-22