Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław

Domex wygrywa z Transblachem i zostaje liderem

Opublikowano 23.05.2019 12:44:00 Zaktualizowano 23.05.2019 13:15:56 top
0 1906

Limanowa. Drużyna Domexu Stara Wieś wygrała z Transblachem Limanowa 6:5 dzięki czemu objęła prowadzenie w Limanowskiej Ligi Oldbojów.

W miniony piątek, w meczu określanym hitem kolejki spotkali się dotychczasowy lider Transblach Limanowa Jana Gaika i Domex Stara Wieś Wiesława Piaskowego.Jak przystało na hit kolejki było wszystko. Walka na całego, grad bramek, zwroty akcji. Lepsi okazali się piłkarze Domexu i oni ostatecznie wygrali 6-5. Co prawda od początku meczu inicjatywę przejęli gracze Domexu i zdobyli trzy bramki do przerwy. Po przerwie obudził się Transblach i sygnał do ataku dał Krzysztof Kwaśniewski który zdobył gola. Gracze nieobecnego Jana Gaika szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie 4-3, ale to ostatecznie Domex schodził z boiska jako zwycięzca tego pasjonującego meczu.

Limanovia Limanowa - Motylex Nowy Sącz 2-3. Gospodarze przegrali mecz którego nie powinni przegrać.Do przerwy prowadzili dwoma golami, ale powinno ich być co najmniej pięć. Nieskuteczność graczy Limanovii zemściła się w drugiej połowie kiedy drużynie przytrafiły się proste błędy, które rywale wykorzystali bezlitośnie. Gospodarze w drugiej połowie kontynuowali festiwal nieskuteczności i w efekcie przegrali to spotkanie.

Gol/Proinstal/Gwarant - Elektrical Limanowa 4-6. W meczu dwóch drużyn które po dwóch kolejkach były bez punktów lepsi okazali się gracze Elektricalu. Lepiej weszli w mecz i do przerwy prowadzili 3-1.Trochę po przerwie odpuścili z czego skorzystali goście ale ostatnie słowo znowu należało do piłkarzy Elektricalu.

Oldboys Olimp Team - Emiter Limanowa 4-3. Emiter po wygraniu meczu w pierwszej kolejce zanotował już dwie porażki.Od początku meczu inicjatywa była po stronie graczy Oldboys Team, a zrywy Emtera nie przyniosły rezultatu w postaci wygranej. Drużyna z Kamienicy kontynuje mecze bez porażki.

Już jutro odbędzie się czwarta kolejka spotkań LLO, harmonogram rozgrywek przedstawia się następująco:

O godzinie 18:30 rozpoczną się dwa spotkania, Limanovia Limanowa zagra z Elektricalem Limanowa, a Gol/Proinstal/Gwarant Limanowa rozegra mecz z Emiterem Limanowa. Na godzinę 20:00 przewidziano rozpoczęcie kolejnych spotkań w których Transblach Limanowa zmierzy się z Oldboys Olimp Team z Kamienicy, a lider, Domex Stara Wieś zagra z zajmującym czwarte miejsce Motylexem Nowy Sącz.