Poniedziałek, 06 maja Filip, Judyta, Jan, Jakub, Benita

Czołowe miejsca na ogólnopolskim turnieju

Opublikowano 16.04.2012 16:23:48 Zaktualizowano 04.09.2018 14:19:28
5 2593

W Olkuszu w hali MOSiR rozegrano III Ogólnopolski Festiwal Tenisa Stołowego Dzieci o Puchar Ministra Sportu i Turystyki pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego. W turnieju bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy z terenu naszego powiatu.

W klasyfikacji szkół na trzecim miejscu sklasyfikowana została SP Skrzydlna.  Natomiast w kategorii chłopcy klas 1-3 zwyciężył Bartosz Sułkowski z ZSS 4 Limanowa, przed Dawidem Kosmalem ze Skrzydlnej. Natomiast w kategorii dziewcząt klas 4-6 drugie miejsce zajęła Kinga Kosmal (SP Skrzydlna).