Cały mecz Toporkiewicza. Występ Talara i Urbańskiego.

Opublikowano 02.04.2024 10:10:00 Zaktualizowano 02.04.2024 11:48:38 jaca
1 1075

Trzech wychowanków klubów powiatu limanowskiego wystąpiło w minionej kolejce piłkarskiej w wyższych ligach.

W II lidze Sandecja Nowy Sącz przegrała na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola 1:2. W sądeckim zespole w 73 minucie na murawie pojawił się Kacper Talar (wychowanek Uranu Łukowica). Wówczas jego drużyna przegrywała 0:1.

Dwóch wychowanków Harnasia Tymbark zagrało na trzecioligowych boiskach, w rezerwach ekstraklasowych drużyn.

Jagiellonia II Białystok przegrała u siebie 2:3 z Unią Skierniewice, cały mecz w zespole gospodarzy rozegrał Krzysztof Toporkiewicz.

Legia II Warszawa wygrała u siebie z Mławianką Mława 2:1, a całą pierwszą połowę zagrał Wojciech Urbański.