Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina

Beskid pokonany, trzy punkty na koncie lidera

Opublikowano 29.05.2013 16:53:12 Zaktualizowano 04.09.2018 14:16:02 jaca
1 4271

Limanovia wywalczyła dzisiaj w Andrychowie kolejne zwycięstwo. Podopieczni Dariusza Sieklińskiego w tym sezonie jeszcze nie przegrali na wyjeździe i nadal są samodzielnym liderem III ligi.

BESKID ANDRYCHÓW – LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA 1 : 3 (0 : 1)

0:1 Mizia 39, 0:2 Dziadzio 58, 0:3 Dziadzio 72, 1:3 Knapik 90(+2).

Sędzia główny: Mateusz Kowalski (Kielce).

Żółte kartki: Kliber, Kapera – Cebula, Czajka, Kulewicz. Widzów: 500.

BESKID: Syty – Tarabuła (76 Galos), Serge Nahle, Kliber, Kapera – Adamus, Kaczmarczyk, Jurczak, Chowaniec – Moskała, Knapik.

LIMANOVIA: Sotnicki – Kępa, Kulewicz, Czajka, Basta – Serafin, Pietras, Zawadzki (72 Kozieł), Mizia (68 Cygnarowicz) – Cebula (43 Skiba), Dziadzio (81 Gadzina).

Przebieg I połowy:

3 minuta – Beskid już na początku spotkania mógł zaskoczyć Limanovię. Po dośrodkowaniu Knapika dobra sytuacje miał Chowaniec, ale uderzył obok bramki.

25 minuta – po okresie wyrównanej gry w środkowej części boiska, Limanovia wreszcie poważnie zagroziła bramce rywali. Strzał Cebuli został zablokowany przez obrońców Beskidu, a dobitka Mizi była minimalnie niecelna.

39 minuta – GOL DLA LIMANOVII. Mizia wykończył szybką akcję swojego zespołu i bramkarz gości był bez szans.

Pierwsza połowa była wyrównanym pojedynkiem z niewielką ilością sytuacji podbramkowych. Limanovia okazała się skuteczniejsza i na przerwę schodziła prowadząc 1:0.

Przebieg drugiej połowy:

52 minuta – Limanovia od początku drugiej połowy posiadała zdecydowaną przewagę. Po składnej akcji gości spudłował Dziadzio.

55 minuta – Dziadzio podał do Czajki, ale obrońca Limanovii uderzał za słabo i bramkarz gospodarzy nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

58 minuta – GOL DLA LIMANOVII. Gości zasłużenie zdobyli drugiego gola. Po podaniu Pietrasa ze środka pola Dziadzio posłał piłkę do siatki.

63 minuta – minimalnie niecelny strzał Serafina.

72 minuta – GOL DLA LIMANOVII. Drugi raz na listę strzelców wpisał się Dziadzio wykorzystując podanie od Cygnarowicza.

90(+2) minuta – GOL DLA BESKIDU. Honorowe trafienie dla gospodarzy po celnej główce Knapika.

Więcej na temat Limanovii: limanovia.net