Niedziela, 19 maja Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona

Beniaminek z Ujanowic przygotowania do sezonu rozpoczął od zwycięstwa

Opublikowano 20.07.2015 08:41:02 Zaktualizowano 04.09.2018 14:08:10 jaca
2 2715

Beniaminek nowosądeckiej okręgówki rozegrał pierwszy sparing. Podopieczni grającego trenera Rafała Augustyna wysoko wygrali z tamtejszym Hartem 5-2 (14 miejsce w okręgówce w biegłym sezonie).

Drużyna z Ujanowic już po 30 minutach prowadziła trzema bramkami. Jednak Hart zaczął odrabiać straty zdobywając dwa gole. Dopiero w końcówce AKS przypieczętował swoje zwycięstwo. W zespole gości wystąpił m.in. Mariusz Przystał, bramkostrzelny napastnik wracjący do gry po rocznej przerwie (praca poza granicami kraju).

AKS zagrał w składzie: Gwiżdż - testowany, Kmiecik, Gwiżdż, Firlej - Pasionek, Stach, Janisz, R. Augustyn, Kiławiec – Kmiecik. Po przerwie grali także: Przystał, Zelek, Krzyżak.

Bramki: R. Augustyn dwie, Kmiecik, Kiławiec, Przystał.