Wtorek, 30 kwietnia Marian, Katarzyna, Ludwik, Pius, Donata, Balladyna, Lilia

Bartosz Sułkowski wygrywa w Krakowie

Opublikowano 16.09.2012 08:49:43 Zaktualizowano 04.09.2018 14:18:10 jaca
0 3876

Tenis stołowy. W hali sportowej KS Bronowianka Kraków odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodziczek i młodzików w tenisie stołowym z udziałem 23 zawodniczek i 33 zawodników z całego województwa.

Zawody otworzył skarbnik KOZTS Pan Marek Kaczor. Organizatorem zawodów był Krakowski OZTS przy współpracy z KS Bronowianka Kraków. Dla najlepszych zawodników ufundowano puchary za miejsca I-IV oraz dyplomy za miejsca 1-6. Awans na zawody półfinałowe do Rzeszowa (29 września) uzyskali po 6 najlepszych zawodników i zawodniczek z turnieju. Bardzo dużym sukcesem zakończył się turniej dla Bartosza Sułkowskiego, który wygrał turniej. Awans do półfinału wywalczył również Piotr Dziedzic (Spektrum Słopnice), który zajął 6 pozycję.