Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Falstart Limanovii, wysoka porażka na początku ligowego sezonu

Opublikowano 10.08.2019 14:58:00 Zaktualizowano 11.08.2019 15:30:13 jaca
17 4455

IV liga, Małopolska-wschód, 1 kolejka. Limanovia przegrała w inauguracyjnym spotkaniu.

POPRAD MUSZYNA - LIMANOVIA LIMANOWA 4:0 (1:0)

1:0 Orzechowski 30, 2:0 Polański 54, 3:0 Wilk 60, 4:0 gol dla Popradu w 78 minucie.

Żółta kartka: K. Mus.

LIMANOVIA: Mastalerz (62 K. Pietrzak) - Witek, K. Mus (46 Śmierciak), Krupa, Plata - Kurczab, Krzyżak, G. Mus (46 Tokarz), Jacak, Basta (65 Piotr Matras) - Kalisz.

W Muszynie Limanovii zawsze źle się grało, a po dużej przebudowie zespołu sporo było obaw przed mecze z Popradem. Jednak chyba najwięksi piłkarscy pesymiści w Limanowej nie spodziewali się tak wysokiej porażki.

Limanovia już w pierwszej minucie mogła objąć prowadzenie ale Kalisz zwlekał z oddaniem strzału do pustej bramki. Po chwili ten sam zawodnik w sytuacji sam na sam uderzył w okienko, ale świetną interwencją popisał się Bomba. Bramkarz Popradu równie skutecznie interweniował po strzale głową Krzyżaka, gdzie sparował piłkę na słupek. Gospodarze strzelili bramkę po błędzie K. Musa przy wyprowadzaniu piłki. Nic nie zapowiadało takiego dramatu w drugiej połowie. Wprowadzony po przerwie Smierciak zaraz na początku drugiej połowy źle wyprowadził piłkę i gospodarze podwyższyli prowadzenie. Limanovia miała swoje okazje po dwukrotnych uderzeniach Jacaka (dwie interwencje Bomby) oraz gdy piłka zmierzająca do bramki gospodarzy trafiła... w Krzyżaka. Poprad nastawiony na kontrę jeszcze bardziej się cofnął. Po jednej z kontr i faulu na 25m Wilk uderzył nad murem. Bramka na 4:0 padła już na sam koniec meczu.

Komentarze (17)

slakut2455
2019-08-10 15:16:18
0 2
Jak można myslec o dobrym wyniku jak jedyny srodkowy obrońca wchodzi dopiero w drugiej połowie!!
men2
2019-08-10 15:27:26
0 0
A byłeś na meczu? Twój środkowy obrońca wchodzi i robi błąd na 2:0.
Nie wypowiadaj się jeśli nie byłeś na meczu i nie widziałeś.
0 0
z obecnym składem to walka o utrzymanie w 4 lidze więc nie ma się co napinac mogą być wyższe wyniki w plecy w starciach z termalika unią, Bochnia watra obym się mylił życzę chłopakom powodzenia
0 1
skald jak dojdzie jeszcze tokarz to bedzie silniejszy od tego co byl teraz , tu problem jest z trenerem, tacy gracze musza ciezko trenowac a nie bimbanie, musza miec w trenerze kogos takiego jak widzieli w paszy, nie mowie ze paszkiewicz jest nie do zastapienia , ale musi przyjsc trener z "jajami" inaczej nie bedzie nic z tego, obawialem sie ze nie bedziemy mieli kadry na nowy sezona tu widze ze mamy jeszce mocniejsza i dluzsza... szkoda ze pasza nie zostal , ten ostatni raz , wiem ze chce sie tez rozwijac ale teraz mysle ze kadra jest bardzo silna
0 1
Skład jest całkiem dobry porównywalny z poprzednim sezonem zobaczymy wkrótce czy dzisiejszy wynik to był przypadek a jakoś brak zaufania do trenera brak autorytetu widoczny ciekawe co Tusik powie rzeczowego i jaka analize przeprowadzi, czekamy.
slakut2455
2019-08-10 20:42:19
0 0
Zespół zaczyna się od obrony. Poza Smierciakiem nie przyszedł nikt na obronę. Czy zespół jest mocniejszy. To się okaże
everton
2019-08-10 23:00:39
1 1
czytam ten oPIS i z tego wyglada, że to Limanka cisneła... akurat rozmawiałem z kilkoma zaufanymi ludzmi którzy byli na meczu i twierdzą, że mamy szczęscie ze tylko 4 .. @Tusik .. takie jedno pytanie czy kiedyś w jakimś meczu byliśmy kiedyś gorsi od rywala ? to troche smieszne. trzeba wziąć na klate porażke i tyle w temacie
atraszki
2019-08-10 23:48:35
0 1
@everton to chyba masz mało zaufanych ludzi albo się na piłce nie zna bo 4:0 nie oddaje tego jak wyglądał mecz jak ktoś nie oglądał to nie może po wyniku tego stwierdzić!
niegrajszefa
2019-08-11 16:27:43
0 1
1) Kadra jest całkiem przyzwoita, porównywalna z poprzednim sezonem, defensywa może trochę kuleć.
2) Nie skreślajcie tak szybko trenera ani drużyny, to dopiero pierwszy mecz, zobaczymy co będzie za tydzień u siebie.
3) Rzetelność opisów meczy Limanovii od dawna pozostawia wiele do życzenia, ale ciężko żeby Tusik był obiektywny. Limanovia nie przegrała meczu zasłużenie już ponad rok, pora otwierać szampany ;)
benio999
2019-08-11 20:56:40
0 1
Orkan grał w niedzielę i jakiś komentarz trenera już jest. Limanovia w południe w sobotę i nadal cisza. Trener nie ma nic do powiedzenie a Tusik spieszył się po meczu na biegi do Krakowa. I to jest cały komentarz do obecnej sytuacji. Pewnie Tusik rzuci, że jesteśmy zawistni. A rzeczowej analizy pewnie nie będzie. To dla nich za trudne.
Tusik
2019-08-11 23:58:00
0 0
Najwięcej o braku mojego obiektywizmu 'mądrzą' ci, którzy na meczu w ogóle nie byli - bo mieli swoich "wysłanników"... widzę że tu każdy ma swojego asystenta na meczach! :-) Co chcecie przeczytać? - że jesteśmy czerwoną latarnią po pierwszej kolejce i że mecz był w ogóle blamażem? Proszę bardzo, ale w rzeczywistości wcale tak nie było. Z mojego punktu widzenia, mecz był przyjemny dla oka zwłaszcza w I połowie, z dużą ilością sytuacji podbramkowych z naszej strony. Wynik niekorzystny jest za wysoki z przebiegu spotkania - bo byliśmy dużo bardziej walecznym zespołem - co zauważyli nawet sędziowie po spotkaniu - no ale taka jest pika... teraz trzeba tylko dobrze zareagować w czwartek z Termaliką. Prawdziwych kibiców prosimy o głośny doping i wspieranie swojej drużyny - tak jak ktoś tu zauważył - mamy naprawdę dobrą kapelę do gry w tym sezonie (perspektywiczna mieszanka doświadczenia i młodości). Proszę i Was o więcej obiektywizmu - zwłaszcza gdy ktoś nie był na meczu. Dziękujemy za wsparcie na meczach naszym wiernym Kibicom, bo to dla nas naprawdę bardzo ważne.
maj321
2019-08-12 07:25:02
0 0
No właśnie czemu nie ma komentarza trenera?
jaca
2019-08-12 07:55:05
0 0
Poprosiliśmy trenera o komentarz zaraz po meczu (swoje wypowiedzi przekazuje nam drogą elektroniczną), jak tylko go otrzymamy, to zostanie zamieszczony na portalu.
jaca
2019-08-12 08:11:29
0 2
Poza tym Tusik nie pracuje dla limanowa.in i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opisy pod meczami.