16°   dziś 16°   jutro
Czwartek, 09 maja Bożydar, Grzegorz, Karolina, Karol, Katarzyna

Opublikowano 19.02.2024 23:13:00 Zaktualizowano 19.02.2024 23:21:47 jaca
1 2031

W Toruniu rozpoczęły się Halowe Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Brązowy medal zdobył pochodzący ze Słopnic Andrzej Kowalczyk.

Mistrzostwa odbywają się w Arenie Toruń 68. W biegu na 1500 m brązowy medal wywalczył Andrzej Kowalczyk.

Wśród mężczyzn w biegu na 1500 metrów pierwsze dwa miejsca zajęli zawodnicy, którzy są jeszcze w grupie młodzieżowej. Wygrał Filip Rak (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) – 3:49.54, który rok temu zdobył brązowy medal. Na drugim stopniu podium stanął Maciej Wyderka (AZS AWF Katowice) – 3:50.27. Podium uzupełnił Andrzej Kowalczyk (Kraków Athletics Team) – 3:51.03.