Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon

Aktywni w kopalni i wśród weteranów

Opublikowano 18.03.2010 18:49:53
2 2394

Drużyna biegów długich i górskich Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszanie Dolnej wywalczyła medale i puchary w dwóch ważnych imprezach sportowych.

Zawodnicy z Mszany Dolnej wzięli udział w rywalizacji sztafetowej, która została rozegrana w kopalni soli w Wieliczce. Wystąpiło 60 ekip z całego kraju. Drużyna z Mszany Dolnej została wzmocniona zawodnikami z Tarnowa i Ukrainy. Wspólnie zajęli znakomitą drugą lokatę.

Skład drużyny MOK: Jan Wydra, Janusz Sarnicki, Grzegorz Czyż (Tarnów) i Eduard Chapak (Ukraina).

Natomiast weterani biegaczy z Mszany Dolnej wzięli udział z zawodach w Spale. Srebrny medal Mistrzostw Polski Weteranów wywalczył Zygmunt Łyżnicki (3tys. m w kategorii wiekowej 55-60 lat).