Środa, 08 maja Liza, Stanisław, Wiktor, Marek, Miron, Kornel

AKS Ujanowice ponownie bez punktów

Opublikowano 27.09.2015 15:57:14 Zaktualizowano 04.09.2018 14:07:02 jaca
0 1483

V LIGA („okręgówka”, Nowy Sącz). AKS Ujanowice doznał wczoraj kolejnej porażki. W spotkaniu beniaminków lepsza była LKS Kobylanka.

LKS KOBYLANKA – AKS UJANOWICE 3 : 2 (2 : 1)

0-1 gol samobójczy 15 minuta, 1-1 gol dla gospodarzy w 22 minucie, 2-1 gol dla gospodarzy w 30 minucie, 2-2 S. Pasionek 56 (karny), 3-2 gol dla gospodarzy z rzutu karnego w 58 minucie.

AKS: M. Gwiżdż - Zelek (78 Dariusz Pławecki) , Jasica, P. Kmiecik, Firlej - Daniel Pławecki, Pasionek, Stach (62 Dudek), R. Gwiżdż (59 Krzyżak) - Orzeł (80 R. Augustyn), Kiławiec.

Relacja z nieoficjalnej strony AKS Ujanowice:

8' Daniel Pławecki uderza spod linii bocznej, piłka przelatuje obok bliższego słupka
14' Kiławiec uderza z 20m, bramkarz łapie
15' dośrodkowanie R. Gwiżdża, obrońcy wybijają przed pole karne, Stach uderza natychmiastowo z 20m ale bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką
15' - 1:0 - gol samobójczy
Daniel Pławecki zagrywa z rogu, lot piłki przedłuża Kmiecik i ta trafia w obrońcę który pilnował Kiławca i wpada do siatki obok zaskoczonego bramkarza Kobylanki
19' długa piłka z naszej połowy, obrońcy zagrywają pod nogi Orła, który poprawia sobie piłkę i uderza z 20m ale fatalnie pudłuje
22' - 1:1 - Zagranie na lewe skrzydło, zawodnik Kobylanki podaje do środka, gdzie napastnik gospodarzy ogrywa Kmiecika, który się poślizgnął i w sytuacji sam na sam trafia w długi róg
30' - 1:2 - Rzut wolny dla Kobylanki po wymuszonym faulu Jasicy. Strzał obok muru Gwiżdż zdołał odbić słupek ale najszybszy jest zawodnik gospodarzy który dopada do piłki na 5m i trafia do siatki
31' żółta kartka dla Kmiecika za faul przy kontrze Kobylanki
41' po dograniu Firleja, Kiławiec uderza z 18m, bramkarz dobrze odbija na róg
43' po rzucie rożnym dla Kobylanki nasi obrońcy wybijają przed pole karne, strzał z 18m mija naszą bramkę
Do przerwy przegrywamy 1:2, chociaż rywale oddali zaledwie 3 strzały na naszą bramkę

II połowa
46' strzał z 25m obok naszej bramki
48' rzut rożny dla AKS, piłka przelatuje niemal przez całe pole karne, wybita przed pole trafia do Pasionka, który uderza z 16m, piłka trafia w słupek
49' rzut rożny, Daniel Pławecki do Kmiecik, który uderza z 10m głową, bramkarz łapie
56' - 2:2 - Stanisław Pasionek ( 2 gol w sezonie / 83 gol w barwach AKS )
Dośrodkowanie w pole karne, Orzeł próbujący zgrać piłkę głową zostaje popchnięty w plecy przez obrońcę Kobylanki. Sędzia dyktuje rzut karny. Pasionek trafia w prawy róg chociaż bramkarz wyczuł jego intencje i odbił piłkę, która jednak wpadła do siatki
58' - 2:3 - Nie długo trwała radość AKS. Rzut wolny z bocznego sektora, centra na 16m, uderzenie głową trafia w rękę Jasicę i sędzia decyduje się podyktować rzut karny. Gwiżdż wyczuł intencje strzelca ale strzał był na tyle precyzyjny że gospodarze wyszli na prowadzenie.
Zawodnik Kobylanki dostał żółtą kartkę jeszcze przed wykonaniem karnego za niesportowe zachowanie.
59' Filip Krzyżak wchodzi na skrzydło za Rafała Gwiżdża
62' Darek Dudek zastępuje Kubę Stacha, Dudek zajmuje pozycję na środku obrony a Kmiecik przesuwa się do środka pola
63' żółta kartka dla zawodnika Kobylanki za atak podniesioną nogą
65' strzał gospodarzy z 25m obok naszej bramki
71' Kmiecik uderza z wolnego z 18m, jednak ponad bramką
73' dośrodkowanie Kiławca trafia na głowę Krzyżaka, który źle trafia w piłkę i ta mija bramkę rywala
78' Darek Pławecki pojawia się za Pawła Zelka, od tego momentu AKS gra ryzykownie trójka w obronie
80' Zmagający się cały czas z urazem Rafał Augustyn wchodzi na końcówkę za Bogusława Orła
81' strzał Daniela Pławeckiego z 16m minimalnie obok słupka
82' napastnik Kobylanki ogrywa w naszym polu karnym trzech obrońców i oddaje strzał ale Gwiżdż świetnie broni a sytuację wyjaśnia nasz obrońca wybijając w pole
83' kolejna kontra gospodarzy, którzy wychodzą 2 na 2 i na nasze szczęście zawodnik Kobylanki popełnia błąd i piłka odskakuje mi i trafia do rąk Gwiżdża
AKS wychodzi kontrą, piłka trafia do Daniela Pławeckiego, który dośrodkowuje z prawego skrzydła ale Kiławiec na 5m od bramki wślizgiem nie sięga piłki
84' strzał z 20m w środek bramki, Gwiżdż łapie
90' Daniel Pławecki uderza z 30m obok bramki
91' długa piłka na naszą połowę, Jasica źle oblicza lot piłki, Gwiżdż spóźniony wychodzi z bramki i pierwszy jest napastnik, który uderza obok naszego bramkarza ale na nasze szczęście także obok bramki
92' żółta kartka dla zawodnika Kobylanki za brutalny faul od tyłu na Rafale Augustynie, rywale nie powinni mieć pretensji jeżeli ich zawodnik zostałby wyrzucony za ten brzydki faul.