Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna

AKS Ujanowice bez szans w pojedynku z rezerwami Sandecji

Opublikowano 25.08.2016 08:32:59 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:16 jaca
0 2416

LIGA OKRĘGOWA (V liga, Nowy Sącz), 3 kolejka: AKS Ujanowice po raz trzeci zagrał przed własną publicznością i po raz trzeci przegrał. Tym razem nie miał szans z jednym z faworytów rozgrywek, rezerwami Sandecji Nowy Sącz.

AKS UJANOWICE – SANDECJA II NOWY SĄCZ 2 : 6 (0 : 2)

0-1 Maślanka 32, 0-2 Janczarzyk 38, 0-3 M. Szeliga 53, 0-4 M. Szeliga 59, 1-4 D. Augustyn 67, 2-4 Przystał 71, 2-5 M. Szeliga 83, 2-6 M. Szeliga 87.

AKS: M. Gwiżdż – M. Augustyn, R. Gwiżdż (46 J. Stach), P. Kmiecik (46 Zelek), Jasica - Firlej, D. Augustyn, R. Augustyn, Orzeł (66 A. Stach), F. Krzyżak (66 K. Krzyżak) – Przystał.

Relacja z oficjalnej strony AKS Ujanowice:

I połowa

5 min - prostopadłe zagranie między naszymi zawodnikami, rywal wychodzi sam na sam ale próbuje dogrywać i Jasica przechwytuje jego podanie

10 min - F. Krzyżak korzysta z nieporozumienia obrońców i wbiega z piłką w pole karne ale uderza za słabo wprost w ręce bramkarza

11 min - kontra Sandecji, dośrodkowanie z prawego skrzydła, strzał głową przy bliższym słupku M. Gwiżdż odbija na róg

13 min - dośrodkowanie w pole karne z lewego skrzydła, strzał głową z 8m obok naszej bramki

17 min - wrzut z autu w nasze pole karne, piłka spada pod nogi Rysia, który po nodze obrońcy uderza obok bramki

20 min - Szeliga z 35m obok bramki

22 min - dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał Rysia odbija Gwiżdż, ponowne dośrodkowanie i tym razem strzał przelatuje ponad bramką

24 min - ostre dośrodkowanie M. Augustyna, Przystał nie zdążył zamknąć akcji

26 min - Przystał z 20m obok bramki

29 min - dośrodkowanie z rogu, Janczarzyk uderza głową z 10m, piłka ociera się o poprzeczkę

30 min - piłka trafia za plecy M. Augustyna, Cempa wychodzi sam na sam i uderza obok krótkiego słupka

32 min - 0:1 - Hubert Maślanka

Kontra Sandecji, Cempa wygrywa walkę z D. Augustynem dogrywa w pole karne a Maślanka trafia do siatki

34 min - Przystał uderza z 23m w środek bramki

36 min - szybka wymiana piłkarzy Sandecji, Janczarzyk wychodzi sam na sam, Gwiżdż odbija nogami

38 min - 0:2 - Dawid Janczarzyk

Strzał z prawej strony pola karnego, M. Gwiżdż odbija piłkę a zupełnie nie pilnowany Janczarzyk trafia do pustej bramki

42 min - dośrodkowanie w pole karne, wystawienie piłki do Janczarzyka, który uderza z 14m, M. Gwiżdż dobrze wybija na rzut rożny

45 min - prostopadłe zagranie do D. Augustyna, ten dogrywa przed bramkę Firlej zostaje zablokowany, próbuje dobijać Przystał po nodze obrońcy i piłka minimalnie mija bramkę

II połowa

46 min - w przerwie Paweł Zelek zastępuje na środku obrony R. Gwiżdża a Jakub Stach wchodzi za Kmiecika. Do środka obrony cofa się Firlej a Stach gra w pomocy.

46 min - wrzut Zelka z autu, R. Augustyn wystawia piłkę przed pole karne, strzał J. Stacha obok słupka

53 min - 0:3 - Michał Szeliga

Strzał Szeligi z 25m, piłka po koźle wpada w lewy róg bramki

54 min - długo rozgrywana akcja Sandecji zakończona dośrodkowaniem Gałeckiego, Janczarzyk głową z 7m w środek bramki

56 min - strata piłki przez M. Augustyna i Zelka, Gałecki wychodzi sam na sam, próbuje podcinką pokonać Gwiżdża ale piłka mija bramkę

58 min - Szeliga z wolnego w mur, dobija natychmiast z 20m obok bramki

59 min - dośrodkowanie w nasze pole karne, kiks Orła, który o mało nie zaskakuje Gwiżdża, nasz bramkarz przenosi jednak piłkę nad poprzeczką

60 min - 0:4 - Michał Szeliga

Dośrodkowanie z rogu, piłka zgrana na lewo do Szeligi, który zbiega w środek i uderza mocnym strzałem pod poprzeczkę

64 min - dobre dogranie R. Augustyna, F. Krzyżak w ostatniej chwili uprzedzony w polu karnym - tylko rzut rożny

65 min - strzał z 20m ponad naszą bramką

66 min - podwójna zmiana w AKS - Kacper Krzyżak wchodzi za Filipa Krzyżaka. Kacper zajmuje lewą obronę a M. Augustyn przesuwa się na skrzydło. Albert Stach wchodzi do środka za Orła.

67 min - 1:4 - Dawid Augustyn ( 1 gol w tym sezonie / 15 gol dla AKS )

Strzał Przystała ląduje na poprzeczce, najszybszy do piłki jest D. Augustyn który trafia do siatki

70 min - prostopadłe podanie do Przystała, który wychodzi sam na sam, ale zbyt pospieszył się ze strzałem i uderzył z 20m, Tomasik ładną paradą wybija na rzut rożny

71 min - 2:4 - Mariusz Przystał ( 1 gol w tym sezonie / 298 gol dla AKS )

Po rogu piłka spada pod nogi Firleja który próbuje strzelać, piłkę przejmuje Przystał, który odwraca się i trafia z 6m do siatki

73 min - D. Augustyn z 20m obok bramki

80 min - Ryś idzie na przebój i oddaje strzał z 17m złapany przez Gwiżdża

83 min - 2:5 - Michał Szeliga

Szeliga uderza z 25m, opadający strzał w prawy róg przelatuje między rękami naszego bramkarza, który mógł w tej sytuacji zachować się lepiej

86 min - ostre dośrodkowanie w pole karne, Gwiżdż nogą przecina lot piłki

87 min - 2:6 - Michał Szeliga

Szeliga kończy show. Dostaje piłkę po lewej stronie, schodzi do środka i uderza pięknie pod poprzeczkę w długi róg. Gwiżdż bez szans.

88 min - D. Augustyn odgrywa do M. Augustyna, wysokie dośrodkowanie zamyka R. Augustyn który z ostrego kąta trafia w poprzeczkę

91 min - dośrodkowanie Zelka, Przystał głową z 7m w środek bramki i Tomasik łapie.