Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

Małopolska Zima dla Limanovii

Opublikowano 27.11.2022 19:23:00 Zaktualizowano 27.11.2022 19:25:18 jaca
0 2188

Zakończył się turniej "Małopolska Zima" w Podokręgu Limanowa. Awans do etapu wojewódzkiego uzyskały drużyny Limanovii.

W turnieju młodzików wystąpiło 12 drużyn, a w najlepszej trójce znalazły się: 1m. MKS Limanovia, 2m. Harnaś Tymbark, 3m. Sokół Słopnice.

Królem strzelców został Wojciech Lizak, a najlepszym bramkarzem wybrano  Błażeja Ślazyka (obaj MKS Limanovia)

Drużyna MKS Limanovia wystąpiła w składzie: Błażej Ślazyk,  Wojciech Lizak, Grzegorz Groń, Dariusz Mrożek, Wojciech Opioła i Witold Mrożek. Trenerzy: Adam Gawlik i Mateusz Ryś.

W turnieju trampkarzy, do którego zgłosiło się 9 drużyn wygrała także MKS Limanovia. Drugie miejsce przypadło drużynie Sokoła Słopnice, a trzecie LKS Mordarce.

Królem strzelców został Jakub Potoniec, a najlepszym bramkarzem Miłosz Franczyk (obaj MKS Limanovia).

Drużyna Limanovii wystąpiła w składzie: Miłosz Franczyk, Bartosz Groń, Kacper Górka, Jakub Potoniec, Adam Grabczyk, Michał Młynarczyk, Mateusz Kęska. Trener: Mirosław Smoleń.

Turnieje: młodzików i trampkarzy sędziowali: Jan Kurek i Bartłomiej Kurek.

Obsługa turnieju: Witold Sochacki

Finały wojewódzkie odbędą się  w dniach 27-30 grudnia 2022. Turniej wojewódzki odbędzie się w nowej formule, gdyż w finałach wystąpi 16 zespołów w kategorii trampkarzy i 16 w kategorii młodzików. Będą to mistrzowie 15 Podokręgów MZPN i dodatkowo wicemistrz Podokręgu Kraków.