Piątek, 30 października
Zenobia, Przemysław, Edmund, Alfons, Augustyna, Łukasz, Urban

Piłkarski weekend: od Klasy B do IV ligi

25.09.2020 07:38:00 jaca 3 2496

Terminarz spotkań w piłkarskich rozgrywkach seniorów z udziałem drużyn z terenu powiatu limanowskiego.

IV liga, Małopolska-wschód:

Sokół Słopnice - Rylovia, 26 września, 16:30

Unia Tarnów - Wolania Wola Rzędzińska, 26 września, 11:00

Metal Tarnów - GKS Drwinia, 26 września, 16:00

Poprad Muszyna - Glinik Gorlice, 26 września, 16:00

Skalnik Kamionka Wielka - Watra Białka Tatrzańska, 27 września, 16:00

Lubań Maniowy - Wierchy Rabka Zdrój, 27 września, 16:00

Poprad Rytro - Barciczanka Barcice, 27 września, 15:00

Orkan Szczyrzyc - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza, 27 września, 16:00

Limanovia Limanowa - Okocimski KS Brzesko, 27 września, 16:00

Pauza: Bocheński KS, Tarnovia Tarnów.

1.

 Wierchy Rabka Zdrój

8

22

7

1

0

18-4

2.

 Lubań Maniowy

8

22

7

1

0

19-9

3.

 Unia Tarnów

8

18

6

0

2

24-10

4.

 Sokół Słopnice

8

16

5

1

2

21-13

5.

 Limanovia Limanowa

6

15

5

0

1

17-4

6.

 Glinik Gorlice

7

14

4

2

1

16-9

7.

 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

6

12

4

0

2

30-11

8.

 Tarnovia Tarnów

7

12

4

0

3

15-11

9.

 Skalnik Kamionka Wielka

8

11

3

2

3

10-15

10.

 Poprad Muszyna

7

10

3

1

3

9-7

11.

 GKS Drwinia

7

10

3

1

3

10-10

12.

 Wolania Wola Rzędzińska

6

9

3

0

3

10-9

13.

 Bocheński KS

8

7

2

1

5

13-17

14.

 Orkan Szczyrzyc

7

7

2

1

4

9-13

15.

 Watra Białka Tatrzańska

7

6

2

0

5

9-14

16.

 Okocimski KS Brzesko

7

4

1

1

5

14-18

17.

 Rylovia Rylowa

6

4

1

1

4

5-13

18.

 Barciczanka Barcice

7

3

1

0

6

5-26

19.

 Poprad Rytro

8

2

0

2

6

7-34

20.

 Metal Tarnów

6

1

0

1

5

5-19

 

Liga okręgowa, Podhale - Limanowa:

Krokus Przyszowa - Jarmuta Szczawnica, 26 września, 16:00

Laskovia Laskowa - Huragan Waksmund, 26 września, 16:00

Babia Góra Lipnica Wielka - Wierchy Pasierbiec, 27 września, 14:30

AKS Ujanowice - LKS Szaflary, 27 września, 16:00

Czarni Czarny Dunajec - Turbacz Mszana Dolna, 27 września, 16:00

Granit Czarna Góra - Zalesianka Zalesie, 27 września, 16:00

Jordan Jordanów - Wiatr Ludźmierz, 27 września, 16:00

1.

 Jarmuta Szczawnica

8

20

6

2

0

34-14

2.

 LKS Szaflary

8

19

6

1

1

27-12

3.

 Zalesianka Zalesie

8

16

5

1

2

17-10

4.

 Huragan Waksmund

8

16

5

1

2

26-15

5.

 Wiatr Ludźmierz

8

16

5

1

2

26-12

6.

 AKS Ujanowice

8

14

4

2

2

17-13

7.

 Wierchy Pasierbiec

8

13

4

1

3

21-19

8.

 Babia Góra Lipnica Wielka

8

11

3

2

3

20-28

9.

 Czarni Czarny Dunajec

8

10

3

1

4

9-12

10.

 Granit Czarna Góra

8

9

3

0

5

19-29

11.

 Jordan Jordanów

8

7

2

1

5

12-20

12.

 Krokus Przyszowa

8

6

2

0

6

15-23

13.

 Turbacz Mszana Dolna

8

4

1

1

6

8-22

14.

 Laskovia Laskowa

8

0

0

0

8

7-29

 

Klasa A, Limanowa:

Dobrzanka Dobra - LKS Jodłownik, 26 września, 14:00

LKS Rupniów -  Płomień Limanowa, 26 września, 16:30

Gorce Kamienica - KS Tymbark, 27 września, 16:00

Sokół II Słopnice - Olimpia Pisarzowa , 27 września, 11:00

Słomka Siekierczyna - Orkan Niedźwiedź, 27 września, 11:00

Pauza: LKS Mordarka.

1.

 LKS Jodłownik

7

17

5

2

0

20-7

2.

 Płomień Limanowa

6

13

4

1

1

21-7

3.

 LKS Mordarka

7

12

4

0

3

17-9

4.

 KS Tymbark

7

12

4

0

3

12-12

5.

 Dobrzanka Dobra

6

12

4

0

2

20-9

6.

 Sokół II Słopnice

6

9

3

0

3

19-17

7.

 Słomka Siekierczyna

6

7

2

1

3

13-19

8.

 Orkan Niedźwiedź

5

6

2

0

3

8-14

9.

 Olimpia Pisarzowa

5

6

2

0

3

4-12

10.

 Gorce Kamienica

7

6

2

0

5

14-20

11.

 LKS Rupniów

6

0

0

0

6

4-26

 

Klasa B, Limanowa:

Rybie Nowe Rybie - Jaworzanka Jaworzna, 26 września, 16:30

Starówka Stara Wieś - Ostra Olszówka/Raba Niżna, 27 września, 11:00

Uran Łukowica - Zalesianka II Zalesie, 27 września, 16:00

1.

 Rybie Nowe Rybie

5

12

4

0

1

16-9

2.

 Starówka Stara Wieś

5

10

3

1

1

19-10

3.

 Ostra Olszówka/Raba Niżna

6

9

2

3

1

12-15

4.

 Uran Łukowica

6

6

1

3

2

19-17

5.

 Jaworzanka Jaworzna

6

5

1

2

3

14-23

6.

 Zalesianka II Zalesie

6

3

0

3

3

12-18

 

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in