Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Kolejne punkty dla AKS-u odleciały z Wiatrem

Opublikowano 30.08.2020 17:14:00 Zaktualizowano 30.08.2020 18:06:56 jaca
1 2451

Liga okręgowa, 5 kolejka. AKS Ujanowice doznał pierwszej w tym sezonie porażki przed własną publicznością.

AKS UJANOWICE - WIATR LUDŹMIERZ 1:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Żółtek 22, 0:2 Żółtek 42, 0:3 Siaśkiewicz 58, 1:3 Kiławiec 75 (karny), 1:4 A. Filipek 90 (samobójcza).

AKS: M. Gwiżdż - P. Oleksy (46 A. Filipek), Firlej, R. Gwiżdż, Pławecki (60 P. Filipek) - Stach (46 Janisz), Bukowiec (65 S. Oleksy ŻK), Kmiecik, Gołąb (60 Pasionek), Augustyn - Kiławiec.

Drużyna z Ujanowic rozdawała w tym spotkaniu zbyt wiele prezentów drużynie gości. Zwłaszcza w pierwszej połowie nieporozumienia w defensywie były dla gospodarzy bardzo kosztowne. W drugiej połowie AKS odpowiedział tylko jednym trafieniem, gdy po faulu na S. Oleksym rzut karny wykorzystał Kiławiec.