Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon

FB Wojtas przypieczętował mistrzowski tytuł

Opublikowano 22.02.2020 08:55:00 Zaktualizowano 22.02.2020 08:57:11 jaca
0 2341

Limanowska Liga Futsalu. Drużyna FB Wojtas nie pozostawiła złudzeń rywalom i w XIII kolejce Ligi Oldboy wygrała dwa spotkania: z Domexem 3:0 oraz z Elektricalem 6:1. Dzięki temu przed ostatnią kolejką zapewniła sobie tytuł mistrza Ligi Oldboy w sezonie 2019/2020.

Transblach pewnie pokonał Perfect Blach i zapewnił sobie tytuł wicemistrzowski. W walce o najniższy stopień podium liczą się tylko dwie ekipy: Elektrical i Olimp Team, ale o pełnym składzie podium przekonamy się dopiero za tydzień. Świetny mecz Domexu z Olimp Team i mimo tego, iż przegrywali na kilka minut przed końcem spotkania dwoma bramkami doprowadzili do remisu, dzięki pięknemu trafieniu Wiesława Piaskowego. Przespali pierwszą połowę gracze Gol-Proinstal-Gwarant, którzy grali z Limanovią Oldboy i przegrywali już 4:1. Druga część spotkania to już koncert GPG i aż 5 celnych trafień. Cenne zwycięstwo i piąte miejsce w tabeli. Olimp Team, mimo iż przegrywali z Emiterem 3:1 , ostatecznie z parkietu zeszli jako zwycięzcy grając bardzo skutecznie w drugiej odsłonie.

Za tydzień ostatnia kolejka.

DOMEX - FB WOJTAS 0:3 (0:1)

Maciej Ślazyk (1), Janusz Sułkowski (1), Piotr Kaleta (1).

OLIMP TEAM KAMIENICA - EMITER 4:3 (1:3)

Piotr Majchrzak (1), Marek Wąchała (1), Krzysztof Mirek (1), Rafał Słowik (1) - Paweł Gancarczyk (2), Marcin Dulęba (1).

FB WOJTAS - ELEKTRICAL 6:1 (5:0)

Maciej Ślazyk (2), Pazdur Mariusz(1), Kaleta Piotr(1), Krzysztof Czech (1), Janusz Sułkowski (1)  - Seweryn Grabka (1).

OLIMP TEAM KAMIENICA - DOMEX 5:5 (3:2)

Piotr Majchrzak (1), Sebastian Mamala (1), Janusz Pierzchała (1), Tadeusz Olchawa (1), Marek Wąchała (1) - Czesław Kulig (3), Wiesław Piaskowy (1), 1 bramka samobójcza.

LIMANOVIA OLDBOY - GOL PROINSTAL GWARANT 4:6(4:1)

Walenty Gajewski (1), Tadeusz Zasadni (1), Krzysztof Gaura (1), Andrzej Abram (1) - Grzegorz Dziadoń (2), Tomasz Tarnawski (2), Wojciech Wojtowicz (1), 1 bramka samobójcza.

PERFECT BLACH - TRANSBLACH 1:8 (1:3)

1 bramka samobójcza - Krzysztof Kwaśniewski (4), Łukasz Duchnik (2), Franciszek Mrózek (1), Adam Gawlik (1).