Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Z medalami na narciarskich Mistrzostwach Polski. 71-latek ze złotem.

Opublikowano 20.02.2020 17:09:00 Zaktualizowano 20.02.2020 17:10:48 jaca
1 3244

Na trasie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem, odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów w biegach stylem klasycznym, zaliczane także do Pucharu Polski Amatorów. Medale - w tym jeden złoty - zdobyli zawodnicy pochodzący z powiatu limanowskiego.

Mężczyźni rywalizowali na dystansie 15 km, natomiast kobiety oraz seniorzy z kategorii M70 mieli do przebiegnięcia dystans o 5 km krótszy.

Wśród mężczyzn znakomicie zaprezentowali się Piotr i Robert Faronowie z Zalesie. Złoty medal w kategorii M70 zdobył Piotr Faron. Krążek w kolorze srebrnym zawisł na szyi Roberta Farona w kategorii M40.

Natomiast w kategorii M60 srebrny medal wywalczył Jan Madej z Mszany Dolnej. Piąty na mecie był Edward Mucha (Limanowa, M60).