Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech

Zalesianka podtrzymała zwycięską serię w Ujanowicach

Opublikowano 09.11.2019 23:48:00 Zaktualizowano 09.11.2019 23:50:53 jaca
0 2233

V liga, limanowsko-podhalańska. Zalesianka udanie zakończyła rundę jesienną pokonując na wyjeździe AKS Ujanowice. Ponownie formą strzelecką błysnął zawodnik z Ghany, Sessah. Było to szóste kolejne zwycięstwo Zalesianki.

AKS UJANOWICE - ZALESIANKA ZALESIE 1:3 (1:1)

1:0 F. Krzyżak 16, 1:1 Sessah 38, 1:2 Sessah 81, 1:3 Wierzycki Sylwester 90.

Przebieg meczu

I połowa

3' - dośrodkowanie z głębi pola, Kurzeja uderza z powietrza obok bramki

7' - prostopadłe zagranie w pole karne, Kurzenia strzela z 12m, M.Gwiżdż broni strzał

10' - strzał z 16m obok naszej bramki

13' - uderzenie z 25m obok bramki

16' - 1:0 - Filip Krzyżak ( 2 gol w tym sezonie / 27 gol w barwach AKS )

Orzeł podaje na lewe skrzydło do Filipa Krzyżaka, nasz skrzydłowy chce dośrodkować zewnętrzną częścią stopy ale piłka nabiera takiej trajektorii że zaskakuje bramkarza wpadając mu za plecy do siatki

19' - dośrodkowanie Michała Augustyna z głębi pola, Kmiecik zamyka głową ale trafia tylko w boczną siatkę

30' - Sebastian Oleksy zastępuje Piotra Kmiecika, który opuszcza boisko z urazem

33' - wrzutka z głębi pola, zawodnik Zalesianki przedłuża lot piłki głową ale czujny Marcin Gwiżdż odbija piłkę do boku

36' - dośrodkowanie z wolnego, obrońcy wybijają piłkę przed pole karne, Albert Stach strzela z pierwszej piłki ale piłka leci ponad bramką

38' - 1:1

W polu karnym nie umiemy odebrać piłki rywalowi, który tańczy z nią dobre pół minuty, potem oddaje strzał pod poprzeczkę z którym radzi sobie M.Gwiżdż ale przy dobitce Sesseha jest bezradny

41' - rożny dla Zalesianki, piłka w pole bramkowe odbija się od nogi Firleja i o mało nie wpada do naszej bramki ale Marcin Gwiżdż wygarnia ją jeszcze z linii. Rywale reklamują że piłka przekroczyła linię bramkową ale sędzia boczny nie podniósł chorągiewki.

45' - do przerwy mamy remis 1:1

II połowa

47' - uderzenie z 20m wydawało się niegroźne ale sprawiło nieco problemu M.Gwiżdżowi który musiał odbić piłkę do boku

49' - wolny z 20m, Wierzycki uderzył mocno ale niecelnie

51' - strzał Janisza z 20m mija bramkę Zalesianki

53' - żółta kartka dla Wierzyckiego za faul na Janiszu

55' - Filip Krzyżak uderza z wolnego z 20m obok bramki

57' - żółta kartka dla Sesseha za niebezpieczne wejście wyprostowaną nogą

58' - strzał Kiławca z woleja z 25m przelatuje obok bramki

60' - z wolnego z 25m uderza Michał Augustyn, strzał ponad bramką

61' - rajd Assinora z własnej połowy w nasze pole karne zakończony strzałem ponad bramką

62' - żółta kartka dla Alberta Stacha za pociągnięcie rywala za koszulkę

64' - strzał z 25m mija naszą bramkę

69' - Radosław Pławecki wchodzi za Filipa Krzyżaka

70' - akcja z lewej strony, podanie przed pole karne i strzał, piłka odbija się od jednego z naszych obrońców i zupełnie myli Marcina Gwiżdża lecąc w kierunku przeciwnego rogu niż przesunął się nasz bramkarz, na szczęście mija naszą bramkę wychodząc na rożny

72' - piłka zagrana w pole karne ląduje pod nogami zawodnika Zalesianki który jest sam na sam, dobrze skraca kąt Marcin Gwiżdż i rywal trafia w niego a piłka wychodzi na róg

74' - Tomasz Garbacz wchodzi za Kamila Krzyżaka

76' - Piotr Kołodziej wchodzi za kontuzjowanego Piotra Janisza, do ataku przesuwa się Kiławiec

81' - 1:2

Rzut rożny, do piłki wychodzi Marcin Gwiżdż ale piłka wylatuje mu z rąk i trafia na głowę zamykającego akcję Sesseha, który trafia do siatki

82' - żółta kartka dla Assinora za grę na czas

84' - Patryk Gołąb wchodzi za Alberta Stacha

91' - 1:3

Wolny z 17m, Marcin Gwiżdż zrobił krok za mur podczas gdy Wierzycki hunkął mocno w róg gdzie stał nasz bramkarz i piłka wpadła idealnie w okienko

93' - Patryk Gołąb strzela z 20m ponad bramką

95' - strzał z 20m w środek bramki, M.Gwiżdż broni

96' - sędzia kończy mecz