Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława

Limanovia w Tarnowie szybko załatwiła zwycięstwo

Opublikowano 02.11.2019 12:38:00 Zaktualizowano 03.11.2019 17:36:14 jaca
4 4630

IV liga, Małopolska-wschód. Limanovia pokonała na wyjeździe Tarnovię Tarnów.

Tarnowski zespół ostatnio prezentował się bardzo dobrze, ale w konfrontacji z Trójkolorowymi już po trzydziestu minutach zostali pozbawieni nadziei na korzystny rezultat.

Limanovię po raz drugi prowadził Walid Kandel. Tym razem pomagał mu Franciszek Mrózek, który oprócz konsultacji przedłożył licencję uprawniającą do prowadzenia drużyny w 4 lidze. Goście wszystkie gole zdobyli po stałych fragmentach gry. Po zmianie stron tempo gry było wolniejsze, a Limanovia kontrolowała wydarzenia na boisku.

TARNOVIA TARNÓW - LIMANOVIA LIMANOWA 0:3 (0:3)

0:1 Matras 17, 0:2 Plata 19, 0:3 Jacak 30.

Żółte kartki: Baruch, Nowak, Wilk - Krupa.

Limanovia: Mastalerz (80 Pietrzak) - Witek, Skrzatek, Krupa, Plata - Kurczab, Matras (82 Stajnder), G. Mus (73 K. Mus), Jacak (78 Kalisz), Basta - Pławecki (65 Krzyżak).

Tak padły gole:

0:1 - z rzutu rożnego dośrodkował Sebastian Jacak, obrońca gospodarzy zbyt krótko wybił futbolówkę, z czego skorzystał Piotr Matras, który strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza Tarnovii.

0:2 - przed polem karnym sfaulowany został Łukasz Krupa, z rzutu wolnego dośrodkował Sebastian Jacak, a celną główką popisał się Dawid Plata.

0:3 - Piotr Matras popisał się zagraniem charakterystycznym dla futsalu. Wykonując rzut wolny, nogą podrzucił piłkę w górę, a stojący obok Sebastian Jacak oddał mocny strzał z woleja. Bramkarz gospodarzy był bez szans na skuteczną interwencję.