Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Orkan brutalnie sprowadzony na ziemię

Opublikowano 27.10.2019 07:36:00 Zaktualizowano 27.10.2019 07:38:14 jaca
1 2800

IV liga, Małopolska-wschód, 15 kolejka. Efekt nowego trenera w Szczyrzycu szybko minął. Wczoraj Orkan przegrał u siebie z Tarnovią Tarnów aż 1-6.

Marek Holocher (zastąpił Tomasza Szczepańskiego) miał udany początek w pracy trenerskiej z Orkanem. Najpierw zwycięstwo 2-1 z Limanovią, potem wyjazdowy remis (1-1) z groźną Unią Tarnów. Wydawało się, że po zmianie trenera przyszły lepsze czasy dla Orkana. Jednak wczoraj szczyrzyczanie zostali sprowadzeni na ziemię, porażka 1-6 jest bardzo bolesna.

Goście lepiej rozpoczęli spotkanie i już po 5 minutach prowadzili 1-0, a po kolejnych kilkunastu minutach dołożyli drugą bramkę. Kontaktowy gol Marcina Krywoborodenki z rzutu karnego, dał gospodarzom nadzieje na korzystny rezultat. Niestety po zmianie stron Tarnovia rozbiła Orkana zdobywając cztery gole.