Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

Sokół Słopnice liderem okręgówki, pewne zwycięstwo w Ujanowicach

Opublikowano 26.10.2019 18:00:00 Zaktualizowano 26.10.2019 22:57:59 jaca
0 3362

V liga, „okręgówka”, limanowsko-podhalańska, 11 kolejka. Sokół Słopnice został liderem rozgrywek. Podopieczni Wojciecha Tajdusia pokonali dzisiaj w Ujanowicach tamtejszy AKS. W sporym kryzysie znajduje się Jarmuta Szczawnica (dotychczasowy lider), która przegrała dzisiaj 5-0 z Czarnymi Czarni Dunajec.

AKS UJANOWICE - SOKÓŁ SŁOPNICE 0:3 (0:2)

0:1 Jasica 15, 0:2 P. Nowak 17 (karny), 0:3 Jasica 90.

Sokół: Możdżeń - K. Franczak, Hutek, Smoleń, Gros - P. Nowak (77 Dariusz Porębski), Więcek, Kordeczka, Pach (71 Grucel) - F. Nowak (74 P. Franczak), Jasica.

AKS: M. Gwiżdż - M. Augustyn (81 P. Stach), P. Kmiecik, P. Oleksy, R. Gwiżdż - A. Stach (41 Bukowiec), K. Krzyżak (62 Orzeł) - R. Pławecki (54 D. Pławecki), F. Krzyżak (74 Liptak), Kiławiec - Janisz.

5' - Janisz podaje przed pole karne, kiks próbującego strzelać A.Stacha ale piłka ląduje pod nogami Kiławca, który ma przed sobą tylko bramkarza ale fatalnie przestrzela

11' - dośrodkowanie z wolnego, strzał głową z 12m zmierza w lewy róg bramki, M.Gwiżdż dobrze interweniuje i wybija piłkę do boku

17' - po rożnym rywale utrzymują piłkę w naszym polu karnym, strzał z kąta przelatuje nad naszą bramką

18' - 0:1

O piłkę walczy z rywalem przy linii Rafał Gwiżdż, niepotrzebnie schodzi tam P.Oleksy wpadając w nich, piłka odbija się i ląduje pod nogami Jasicy, który wbiega w pole karne, przekłada piłkę na prawą nogę i oddaje piekielnie mocny strzał w samo okienko naszej bramki

20' - kontra Sokoła, zawodnik gości wychodzi sam na sam a próbujący wybić piłkę wślizgiem M.Gwiżdż fauluje go - rzut karny.

20' - 0:2

Z karnego trafia Patryk Nowak, pewnym strzałem w lewy róg

23' - strzał z 20m obok naszej bramki

27' - rzut rożny, Kmiecik zamyka strzałem głową, piłka po nodze obrońcy wychodzi na kolejny róg

28' - po rożnym piłka wraca pod nogi F.Krzyżaka, dośrodkowanie w pole karne, Kiławiec strzela głową ale obok bramki

31' - kolejny rożny, Janisz strzela głową z 10m ponad bramką

33' - mocny wrzut z autu, M.Gwiżdż w tłoku piąstkuje piłkę przed pole karne, natychmiastowy strzał sprzed pola karnego w stronę opuszczonej bramki ale piłkę blokuje jeden z naszych obrońców stojących w świetle bramki

34' - kolejny mocny wrzut Smolenia w nasze pole karne, lot piłki przedłużony głową i piłka mija naszą bramkę

36' - strzał z 25m obok naszej bramki

37' - po wznowieniu od bramki piłka wraca w nasze pole karne, strzał z ostrego kąta przelatuje obok bramki

40' - obrońca Sokoła mija się z piłką, ta trafia do Janisza, który strzela z narożnika pola karnego ale za lekko aby zaskoczyć bramkarza

41' - Łukasz Bukowiec zastępuje kontuzjowanego Alberta Stacha

41' - zaraz po wejściu na boisko Bukowiec uderzył wolejem z 25m ale obok bramki

42' - strata Augustyna, rywale oddają strzał z narożnika pola karnego ale ponad bramką

43' - po powietrznym starciu kontuzji pleców doznaje Piotr Oleksy i do końca pierwszej połowy gramy w dziesiątkę. Na szczeście w przerwie nasz stoper doszedł do siebie i mógł kontynuować grę.

47' - sędzia kończy pierwszą część spotkania

II połowa

47' - strzał z 25m za lekki aby zaskoczyć Marcina Gwiżdża

48' - podanie górą na 16m, zgranie do tyłu i strzał z woleja z 20m ponad naszą bramką

54' - Daniel Pławecki wchodzi za Radosława Pławeckiego

55' - dośrodkowanie Augustyna z wolnego, strzał głową z 16m, piłka mija bramkę rywali

57' - żółta kartka dla Piotra Oleksego za faul

58' - strzał z wolnego z 20m ponad naszą bramką

62' - żółta kartka dla Kordeczki za faul

62' - Bogusław Orzeł wchodzi za Kamila Krzyżaka

65' - dośrodkowanie z wolnego, Bukowiec zgrywa głową na 5m, Janisz kiksuje w polu bramkowym ale do piłki dochodzi Daniel Pławecki i strzela głową, bramkarz końcami palców odbija jego strzał z 5m

69' - żółta kartka dla Fabiana Nowaka za faul

70' - Michał Augustyn strzela z wolnego z 30m ale ponad bramką

73' - dokładnie taki sam wolny pod naszą bramką, strzał z 30m ponad

74' - Piotr Liptak wchodzi za Filipa Krzyżaka

81' - Paweł Stach wchodzi za Michała Augustyna, gramy trójką w obronie

82' - mocne uderzenie Grucela z narożnika pola karnego, M.Gwiżdż broni

84' - żółta kartka dla Grucela za faul

85' - Piotr Oleksy decyduje się na strzał z 40m, bramkarz łapie ten mocny strzał

88' - żółta kartka dla Bogusława Orła za dyskusje ze sędzią

91' - 0:3

Kontra Sokoła, Grucel podaje na 16m do P.Franczaka z którego strzałem radzi sobie M.Gwiżdż, ale do piłki dopada Jasica i ustala wynik meczu

94' - sędzia gwiżdże po raz ostatni