Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia

Turbacz nie schodzi z wysokiego poziomu. Strzelecki popis Maksymiliana Brzany.

Opublikowano 14.10.2019 09:59:00 Zaktualizowano 15.10.2019 08:52:25 jaca
0 1902

V liga, limanowsko-podhalańska. Turbacz nadal prezentuje wysoką formę. Beniaminek z Mszany Dolnej w tym sezonie jeszcze nie przegrał i zajmuje miejsce w ścisłej czołówce. Mecz z Granitem Czarna Góra miał bardzo emocjonujący przebieg.

Turbacz po pierwszej połowie prowadził trzema golami. Wydawało się, spotkanie ma już pod kontrolą, tymczasem po zmianie stron szybko roztrwonił tę przewagę. Granit złapał wiatr w żagle, doprowadził do wyrównania i ciągle groźnie atakował. W końcówce popis dał jednak Maksymilian Brzana. W ciągu kilku minut zdobył hat-tricka. Gola zdobył także w pierwszej połowie, dlatego spotkanie zakończył z czterema trafieniami na koncie.

Turbacz po 9 kolejkach ma na koncie 23 punkty (siedem zwycięstw i dwa remisy) zajmując trzecią pozycję. Cztery punkty traci do Jarmuty Szczawnica (wygrała wszystkie mecze) i jeden do Sokoła Słopnice.

TURBACZ MSZANA DOLNA - GRANIT CZARNA GÓRA 6:3 (3:0)

1:0 Brzana 9, 2:0 Popławski 32, 3:0 Mackiewicz 37, 3:1 Sarna 49, 3:2 Milon 72, 3:3 Gniecki 74 (samobójcza), 4:3 Brzana 83, 5:3 Brzana 87, 6:3 Brzana 90.

Turbacz: Stożek - Popławski (46 Skolarus), Czarnota, Lekki (79 Łabuz), Szynalik - Flig (46 Kubowicz), Wacławik, Gniecki (88 Szarek), Dziadkowiec - Mackiewicz (68 Dawiec), Brzana.