Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia

AKS gra w kratkę, dotkliwa porażka na własnym stadionie

Opublikowano 13.10.2019 11:14:00 Zaktualizowano 13.10.2019 11:23:10 jaca
0 1167

V liga, limanowsko-podhalańska. AKS Ujanowice przegrał u siebie z Szaflarami aż 2-6. Po pierwszej połowie goście prowadzili już 3-0. Po zmianie stron AKS ambitnie odrabiał straty, ale zbyt otwarta gra w końcówce doprowadziła do wysokiej porażki.

AKS UJANOWICE - LKS SAFLARY 2:6 (0:3)

0:1 P. Kamiński 17 (karny), 0:2 Zhuk 28, 0:3 F. Kamiński 31, 1:3 Janisz 48, 1:4 Makuch 54, 2:4 P. Oleksy 67, 2:5 F. Kamiński 82, 2:6 P. Kamiński 90.

UJANOWICE: M. Gwiżdż - Augustyn, S. Oleksy, P. Oleksy, R. Gwiżdż - A. Stach (58 Ł. Bukowiec), P. Kmiecik (77 K. Krzyżak), Pławecki (46 Janisz), F. Krzyżak (46 P. Stach) - Kiławiec (84 Garbacz), Orzeł.

I połowa

3' - Daniel Pławecki przebiegł z piłką niemal całe boisko i skończył strzałem na bramkę z którym poraził sobie bramkarz

4' - strzał z 25m, M.Gwiżdż odbija piłkę do boku

11' - rzut wolny z ostrego kąta, Michał Augustyn decyduje się na strzał, bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką

16' - Daniel Pławecki odzyskał piłkę na połowie rywali i oddał strzał z 18m ale obok bramki

17' - prostopadłe podanie, Zhuk wychodzi sam na sam i zostaje sfaulowany przez próbującego wybić mu piłkę wślizgiem Alberta Stacha, za co nasz pomocnik dostaje żółtą kartkę

17' - 0:1

Z rzutu karnego trafia Piotr Kamiński strzałem w środek bramki

19' - prostopadłe podanie, F.Kamiński wychodzi sam na sam ale Piotr Oleksy dobrą interwencją wybija piłkę na aut

26' - strzał z 25m obok naszej bramki

28' - 0:2

Rozegranie na prawej stronie, podanie do F.Kamińskiego, który wstrzela piłkę na 8m gdzie Zhuk ubiega obrońcę i trafia przy dalszym słupku

30' - 0:3

Strata w środkowej strefie, natychmiastowe podanie na wolne pole, F.Kamiński wychodzi sam na sam i trafia podcinką nad wychodzącym M.Gwiżdżem

37' - indywidualna akcja Daniela Pławeckiego, zakończona strzałem w boczną siatkę

41' - wolny z bocznego sektora, Michał Augustyn uderza nad bramką

42' - rzut rożny dla gości, zagranie na dalszy słupek gdzie zamyka zawodnik Szaflar ale pudłuje

44' - F.Kamiński strzela z 30m obok bramki

45' - dobra akcja Kiławca, który podaje piłkę na 5m ale nie ma nikogo kto dołożył by tam nogę

46' - do przerwy przegrywamy 0:3

II połowa

46' - w przerwie dochodzi do dwóch zmian - Filipa Krzyżaka zastępuje Paweł Stach a za Daniela Pławeckiego wchodzi Piotr Janisz, do środka cofa się Bogusław Orzeł.

46' - strzał F.Kamińskiego z 25m, M.Gwiżdż łapie ten strzał

49' - Piotr Janisz ( 1 gol w tym sezonie / 72 gol w barwach AKS )

Z autu zagrywa Michał Augustyn, Janisz w polu karnym przekłada piłkę na lewą nogę i trafia w długi róg bramki

52' - po rzucie rożnym, strzał barkiem zawodnika Szaflar, M.Gwiżdż przenosi piłkę nad poprzeczką

54' - 1:4

Dośrodkowanie z rożnego dochodzi do niepilnowanego w polu bramkowym Makucha, który trafia bez problemów głową do siatki

56' - dośrodkowanie z wolnego, Kiławiec strzela z 16m głową nieznacznie na bramką

57' - rożny zagrany na dalszy słupek, zgranie głową w pole bramkowe, bramkarz piąstkuje piłkę która spada na nogę Orła, ale jego strzał z woleja mija bramkę

58' - Łukasz Bukowiec wchodzi za Alberta Stacha

61' - zamieszanie po naszym rzucie rożnym, przerzut w pole bramkowe, gdzie skaczą Kiławiec z Orłem przeszkadzając sobie i bramkarz nie ma problemów ze złapaniem strzału z 2 metrów

62' - rajd F.Kamińskiego w naszym polu karnym, wykłada piłkę Zhukowi który trafia w bark skracającego kąt Marcina Gwiżdża

63' - zagranie w pole karne Szaflar, Janisz uprzedza głową bramkarza i zostaje uderzony ręką w głowę ale sędzia nie dyktuje rzutu karnego

64' - żółta kartka dla Topora za faul

66' - po rzucie rożnym zamieszanie w polu karnym rywali, Kiławiec oddaje strzał z 8m ale obrońca w świetle bramki blokuje jego strzał i mamy tylko rzut rożny

67' - 2:4 - Piotr Oleksy ( 3 gol w tym sezonie / 19 gol w barwach AKS )

Michał Augustyn centruje z rożnego na dalszy słupek, gdzie najwyżej wyskakuje Piotr Oleksy i trafia głową do siatki

69' - Kmiecik dośrodkowuje z wolnego, M.Augustyn strzela głową ale bramkarz broni

71' - żółta kartka dla Sebastiana Oleksego za odkopnięcie piłki po gwizdku

73' - żółta kartka dla Pawlikowskiego za krytykę orzeczeń sędziego

74' - Piotr Oleksy jest ewidentnie faulowany w polu karnym ale sędzia nie dyktuje po raz drugi ewidentnego karnego

75' - kontra gości którą marnują przez złe podanie w naszym polu karnym

77' - Kamil Krzyżak wchodzi za Piotra Kmiecika

78' - żółta kartka dla Kantora za próbę faulu na wychodzącym z kontrą zawodniku

82' - 2:5

Florian Kamiński przeprowadza indywidualną akcję ogrywając naszych zawodników i trafiając sam na sam do siatki

83' - dośrodkowanie Orła, obrońca przecina lot piłki do której rusza Paweł Stach, ale bramkarz go ubiega

84' - Tomasz Garbacz wchodzi za Rafała Kiławca

85' - Bukowiec uderza z 20m ponad bramką

92' - rożny dla gości, strzał głową z 9m ponad naszą bramką

93' - 2:6

Piotr Kamiński próbuje dośrodkować w pole karne, piłka leci wysoko i wpada idealnie w dalszy róg za plecy naszego bramkarza

94' - sędzia kończy spotkanie