Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August

Dotkliwa porażka Limanovii

Opublikowano 05.10.2019 15:50:00 Zaktualizowano 06.10.2019 18:05:45 jaca
8 4472

IV liga, Małopolska-wschód. Limanovia przegrała u siebie z rezerwami Sandecji Nowy Sącz 0-4.

LIMANOVIA LIMANOWA - SANDECJA II NOWY SĄCZ 0:4 (0:2)

0:1 gol dla gości w 5 minucie,0:2 gol dla gości w 28 minucie, 0:3 gola dla gości w 51 minucie, 0:4 gola dla gości w 82 minucie,

Limanovia: K. Pietrzak - Witek, K. Mus, Krupa (80 Skrzatek), Plata - Kurczab, Krzyżak (82 Pławecki), G. Mus (55 Matras), Jacak, Basta (83 Stajnder) - Tokarz (46 Kalisz).

Sandecja II: Sz. Tokarz - Smoleń, Niemas , Dara, Maślanka - Szczepański, Kuźma, Palacz (60 Urban), Żołądź (77 Bryła) - Wąchała (83 Orlof), Kuzera (68 Zych).

Żółte kartki: Plata, Witek.

Sądeczanie przyjechali do Limanowej bez wzmocnień z pierwszego zespołu. Młodzi zawodnicy pokazali jednak bardzo dobry futbol i byli wyraźnie lepsi od gospodarzy osiągając zasłużone zwycięstwo.

Limanovia gra w tym w sezonie w kratkę, obok udanych spotkań, przytrafiają się jej bardzo słabe. Dzisiaj podopiecznym Piotra Pietrucha gra się wyraźnie nie układała. Goście już po 5 minutach prowadzili, załapali wiatr w żagle i dyktowali warunki na boisku.

Komentarze (8)

slakut2455
2019-10-05 19:37:59
0 0
Tak słabo grającej Limanovii dawno nie widziałem... Byliśmy po prostu gorsi.
maj321
2019-10-05 19:59:00
0 0
Słaba gra to po pierwsze, po drugie sędziowie też nie dodali swoje, po trzecie dlaczego trener nie robił pod koniec zmian?
sswl
2019-10-06 01:37:38
0 2
@maj 321 niby jetes przychylna i obiektwyna w swoich poprzednich komdntarzazch ale widac ze dzilalasz emocjami , sedzlnowanie dobre jak na 4 lige( co sie dziadki burzyly niby miejac racje) ale sandecja zrobila swoje , ja mysle ze zespol pokazuje teraz zarzdowi ze czekaja na trenera ze dosc grania sami, sklad dobry , i chca grac pozdrawiam normalnych
2019-10-06 06:45:34
0 0
maj321 ... trener nie robił zmian... bo wykorzystał wszystkie zmiany ;)
sswl
2019-10-06 10:32:29
0 3
ale o czym wy gadacie, nie ma zmieninnikow , malodzi nic jie pokazuja , wszyscy Ci zmiennicy to tylko sa po to by wejsc za kontuzjowanego itd, prawda boli ja wiem, nie ma sie co oszukiwac , Limanovia nie zagra w 3 lidze , musi przyjsc taki gosc podobny jak pasza, i 3-4 zmiennikow rowwno znacznych z 1 skladem , inaczej albo 4 liga albo okregowka, ja tez bym na miejscu zawodnikow przegrywal teraz wszystko i czekal na zmiane trenera bo nie jet to normalne zeby zespol trenowal bez trenera, to jest wstyd i hanba , zeby zespol powiatowy byl tak amatorsko prowadzony !!! mozna przegrac , mozna zajac nawet przed ostatnie miejsce ale nie oszukujmy sie 1 skald najlepszy od lat wkoncu sa napastnicy , ale amatorka w trenerce i nie ma co pyskowac na ten temat chodoki chca grac chca byc prowadzeni chca wiedziec co grac !!!
Bomoge
2019-10-06 14:06:40
0 2
Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale chłopaki nie mają totalnie zaufania do trenera, trenera co ma wszystko głęboko w ..... Jak by był trenerem to nie pozwoliłby sobie żeby Witek, któryś to już mecz krzyczał na niego że nie wiedzą co mają robić (nie dziwię mu się).
Po drugie jak Limanowa ma grać dobrze skoro najważniejsi są totalnie bez formy. Biegali w tym meczu jakby mieli wóz z węglem na plecach no ale jak trener przyjeżdża w połowie rozgrzewki to chyba nie będzie lepiej. Byle do zimy;)
men2
2019-10-06 14:44:28
0 2
Widać było w tym meczu że potrzebna jest zmiana trenera. Chłopaki to pokazywali cały czas. Trener zero podpowiedzi, stoi z boku i ma wszystko w du***. Spóźnia się na mecz i to nie pierwszy raz.
Widać zero pomysłu na grę. Gdyby nie to że mamy takich zawodników to byli byśmy na dnie tabeli.
miodzikk
2019-10-06 18:48:19
0 1
Panowie prezesi do was apel jak najszybciej ściągnąć trenera a twemu panu podziękować chociaż nie będzie to łatwe bo to co się dzieje zakrawa na kabaret chlopaki robią co mogą i chwała im za to tak dalej być nie może nie ma żadnej koncepcji gry pomysłu na grę a trener stoi przy lini jak posąg zero podpowiedzi nie mówiąc jakie robi zmiany czasu nie jest dużo chłopaki rundę jesienną jakoś dociagna mam nadzieję bez większych strat punktowych a tak na marginesie skąd żeście takiego gościa wytrzasneli