Wtorek, 19 listopada
Elżbieta, Seweryn, Seweryna, Salomea, Matylda, Maksym, Faustyna, Paweł

Bartłomiej Trela katem Laskovii, wielkie emocje w derbach

23.09.2019 17:39:00 jaca 46 2753

V liga, limanowsko-podhalańska. Beniaminek z Przyszowej odniósł trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Wczoraj 5-3 pokonał Laskovię Laskowa, cztery gole zdobył Bartłomiej Trela.

Mecz odbył się na boisku w Świdniku, gdzie swoje spotkania w roli gospodarza rozgrywa Krokus. Goście już po 12 minutach prowadzili dwoma bramkami i wydawało się, że kontrolują wydarzenia na boisku. Kontaktowy gol niewiele zmienił, bo wkrótce Laskovia odpowiedziała trzecim trafieniem. Po zmianie stron popis dał Bartłomiej Trela, 18-letni napastnik. Już w pierwszej połowie wpisał się na listę strzelców, a w drugiej części dołożył jeszcze hat-tricka. W doliczonym czasie gry D. Król przypieczętował zwycięstwo przyszowian.

KROKUS PRZYSZOWA - LASKOVIA LASKOWA 5:3 (1:3)

Bramki: Trela cztery, D. Król - J. Doktor, M. Czaja i N. Czaja.

Krokus: W. Wilk - R. Sosnowski, A. Sosnowski, Cabała (88 Plata), J. Król - Pietrzak, Leśniak (80 G. Zelek), K. Wilk (85 J. Nawalaniec), D. Król - Zieliński (60 Ł. Nawalaniec), Trela B.

Laskovia: M. Surdziel (46 Kita) - Jajeśnica, B. Zelek, Sądel, P. Zelek (70 Wróbel) - M. Uryga (40 Pajor), Piegza, Pazdan, N. Czaja (62 Kurek), Doktor - M. Czaja.