Opublikowano 21.09.2019 19:19:00 Zaktualizowano 21.09.2019 22:23:47 jaca
1 2805

V liga, limanowsko-podhalańska, 6 kolejka. Sokół Słopnice rozgromił autsajdera rozgrywek.

SOKÓŁ SŁOPNICE - HURAGAN WAKSMUND 8:2 (4:2)

1:0 P. Nowak 6, 1:1 Szeliga 12, 2:1 Grucel 21, 3:1 Więcek 32, 3:2 Mroszczak 35, 4:2 Grucel 41, 5:2 P. Nowak 47, 6:2 Grucel 50, 7:2 P. Nowak 67, 8:2 F. Nowak 72.

Sokół: Możdżeń - Dariusz Porębski (46 Pach), Hutek, Więcek, Gros (70 Opyd) - P. Nowak, Tomera, Kordeczka (66 Lach), Grucel - F. Nowak, Matras (79 Franczak).

Już w pierwszej połowie gospodarze powinni rozwiać jakiekolwiek nadzieje gości na korzystny rezultat. Jednak dwa proste błędy w obronie sprawiły, że Huragan dwukrotnie zdołał zaskoczyć Możdżenia. W pierwszej połowie dobrze spisywał się również bramkarz gości, mimo czterech straconych goli, kilka razy popisał się bardzo dobrymi interwencjami. Jednak po zmianie stron Sokół dokończył dzieła piłkarskiego zniszczenia swojego rywala.