Sobota, 21 września
Jonasz, Mateusz, Mirosław, Hipolit, Daria, Wawrzyniec

Klasa A i Klasa B wie kiedy zagra

05.08.2019 08:54:00 jaca 0 1042

Limanowski Podokręg Piłki Nożnej opracował ostateczny i szczegółowy (godzinowy) terminarz w limanowskiej klasie A i klasie B.

 Terminarz rozgrywek ligi: LIMANOWA: KLASA A

RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 18-08-2019

1

WIERCHY PASIERBIEC

- pauzuje w kolejce

____-__-__

2

STRADOMKA SKRZYDLNA

- DOBRZANKA DOBRA

2019-08-18

11.00

3

SŁOMKA SIEKIERCZYNA

- GORCE KAMIENICA

2019-08-18

11.00

4

PŁOMIEŃ LIMANOWA

- JODŁOWNIK

2019-08-18

17.00

5

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

- KS TYMBARK

2019-08-18

17.00

6

OLIMPIA PISARZOWA

- MORDARKA

2019-11-03

11.00

Kolejka 2 w dniach 25-08-2019

7

MORDARKA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

8

KS TYMBARK

- OLIMPIA PISARZOWA

2019-08-25

17.00

9

JODŁOWNIK

- ORKAN NIEDŹWIEDŹ

2019-08-25

17.00

10

PŁOMIEŃ LIMANOWA

- GORCE KAMIENICA

2019-08-25

14.00

11

DOBRZANKA DOBRA

- SŁOMKA SIEKIERCZYNA

2019-08-24

17.00

12

WIERCHY PASIERBIEC

- STRADOMKA SKRZYDLNA

2019-08-25

17.00

Kolejka 3 w dniach 01-09-2019

13

STRADOMKA SKRZYDLNA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

14

SŁOMKA SIEKIERCZYNA

- WIERCHY PASIERBIEC

2019-09-01

11.00

15

PŁOMIEŃ LIMANOWA

- DOBRZANKA DOBRA

2019-08-31

17.00

16

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

- GORCE KAMIENICA

2019-09-01

17.00

17

OLIMPIA PISARZOWA

- JODŁOWNIK

2019-09-01

11.00

18

MORDARKA

- KS TYMBARK

2019-08-31

17.00

Kolejka 4 w dniach 08-09-2019

19

KS TYMBARK

- pauzuje w kolejce

____-__-__

20

JODŁOWNIK

- MORDARKA

2019-09-08

17.30

21

GORCE KAMIENICA

- OLIMPIA PISARZOWA

2019-09-08

14.00

22

DOBRZANKA DOBRA

- ORKAN NIEDŹWIEDŹ

2019-09-07

17.00

23

WIERCHY PASIERBIEC

- PŁOMIEŃ LIMANOWA

2019-09-08

17.00

24

STRADOMKA SKRZYDLNA

- SŁOMKA SIEKIERCZYNA

2019-09-08

11.00

Kolejka 5 w dniach 15-09-2019

25

SŁOMKA SIEKIERCZYNA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

26

PŁOMIEŃ LIMANOWA

- STRADOMKA SKRZYDLNA

2019-09-15

17.00

27

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

- WIERCHY PASIERBIEC

2019-09-15

17.00

28

OLIMPIA PISARZOWA

- DOBRZANKA DOBRA

2019-09-14

17.00

29

MORDARKA

- GORCE KAMIENICA

2019-09-15

17.00

30

KS TYMBARK

- JODŁOWNIK

2019-09-15

14.00

Kolejka 6 w dniach 22-09-2019

31

JODŁOWNIK

- pauzuje w kolejce

____-__-__

32

GORCE KAMIENICA

- KS TYMBARK

2019-09-22

14.00

33

DOBRZANKA DOBRA

- MORDARKA

2019-09-21

17.00

34

WIERCHY PASIERBIEC

- OLIMPIA PISARZOWA

2019-09-22

17.00

35

STRADOMKA SKRZYDLNA

- ORKAN NIEDŹWIEDŹ

2019-09-22

11.00

36

SŁOMKA SIEKIERCZYNA

- PŁOMIEŃ LIMANOWA

2019-09-22

11.00

Kolejka 7 w dniach 29-09-2019

37

PŁOMIEŃ LIMANOWA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

38

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

- SŁOMKA SIEKIERCZYNA

2019-09-28

17.00

39

OLIMPIA PISARZOWA

- STRADOMKA SKRZYDLNA

2019-09-29

16.00

40

MORDARKA

- WIERCHY PASIERBIEC

2019-09-29

17.00

41

KS TYMBARK

- DOBRZANKA DOBRA

2019-09-29

16.00

42

JODŁOWNIK

- GORCE KAMIENICA

2019-09-29

14.00

Kolejka 8 w dniach 06-10-2019

43

GORCE KAMIENICA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

44

DOBRZANKA DOBRA

- JODŁOWNIK

2019-10-05

16.30

45

WIERCHY PASIERBIEC

- KS TYMBARK

2019-10-06

16.00

46

STRADOMKA SKRZYDLNA

- MORDARKA

2019-10-06

11.00

47

SŁOMKA SIEKIERCZYNA

- OLIMPIA PISARZOWA

2019-10-06

11.00

48

PŁOMIEŃ LIMANOWA

- ORKAN NIEDŹWIEDŹ

2019-10-05

16.30

Kolejka 9 w dniach 13-10-2019

49

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

- pauzuje w kolejce

____-__-__

50

OLIMPIA PISARZOWA

- PŁOMIEŃ LIMANOWA

2019-10-13

15.00

51

MORDARKA

- SŁOMKA SIEKIERCZYNA

2019-10-12

16.00

52

KS TYMBARK

- STRADOMKA SKRZYDLNA

2019-10-13

16.00

53

JODŁOWNIK

- WIERCHY PASIERBIEC

2019-10-13

11.00

54

GORCE KAMIENICA

- DOBRZANKA DOBRA

2019-10-13

14.00

Kolejka 10 w dniach 20-10-2019

55

DOBRZANKA DOBRA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

56

WIERCHY PASIERBIEC

- GORCE KAMIENICA

2019-10-19

16.00

57

STRADOMKA SKRZYDLNA

- JODŁOWNIK

2019-10-20

11.00

58

SŁOMKA SIEKIERCZYNA

- KS TYMBARK

2019-10-20

11.00

59

PŁOMIEŃ LIMANOWA

- MORDARKA

2019-10-20

16.00

60

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

- OLIMPIA PISARZOWA

2019-10-19

16.00

Kolejka 11 w dniach 27-10-2019

61

OLIMPIA PISARZOWA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

62

MORDARKA

- ORKAN NIEDŹWIEDŹ

2019-10-27

14.00

63

KS TYMBARK

- PŁOMIEŃ LIMANOWA

2019-10-27

15.00

64

JODŁOWNIK

- SŁOMKA SIEKIERCZYNA

2019-10-27

11.00

65

GORCE KAMIENICA

- STRADOMKA SKRZYDLNA

2019-10-27

12.00

66

DOBRZANKA DOBRA

- WIERCHY PASIERBIEC

2019-10-27

11.00

 

Terminarz rozgrywek ligi: LIMANOWA: KLASA B

RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 25-08-2019

1

ZALESIANKA II ZALESIE

- pauzuje w kolejce

____-__-__

2

URAN ŁUKOWICA

- JAWORZANKA JAWORZNA

2019-08-25

11.00

3

RYBIE

- OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

2019-08-25

10.00

Kolejka 2 w dniach 01-09-2019

4

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

5

JAWORZANKA JAWORZNA

- RYBIE

2019-09-01

11.00

6

URAN ŁUKOWICA

- ZALESIANKA II ZALESIE

2019-08-31

11.00

Kolejka 3 w dniach 08-09-2019

7

URAN ŁUKOWICA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

8

ZALESIANKA II ZALESIE

- RYBIE

2019-09-07

17.00

9

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

- JAWORZANKA JAWORZNA

2019-09-08

17.00

Kolejka 4 w dniach 15-09-2019

10

JAWORZANKA JAWORZNA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

11

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

- ZALESIANKA II ZALESIE

2019-09-14

17.00

12

URAN ŁUKOWICA

- RYBIE

2019-09-15

11.00

Kolejka 5 w dniach 22-09-2019

13

RYBIE

- pauzuje w kolejce

____-__-__

14

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

- URAN ŁUKOWICA

2019-09-21

17.00

15

ZALESIANKA II ZALESIE

- JAWORZANKA JAWORZNA

2019-09-21

16.00

Kolejka 6 w dniach 29-09-2019

16

ZALESIANKA II ZALESIE

- pauzuje w kolejce

____-__-__

17

JAWORZANKA JAWORZNA

- URAN ŁUKOWICA

2019-09-29

11.00

18

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

- RYBIE

2019-09-28

17.00

Kolejka 7 w dniach 06-10-2019

19

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

20

RYBIE

- JAWORZANKA JAWORZNA

2019-10-06

11.00

21

ZALESIANKA II ZALESIE

- URAN ŁUKOWICA

2019-10-05

16.00

Kolejka 8 w dniach 13-10-2019

22

URAN ŁUKOWICA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

23

RYBIE

- ZALESIANKA II ZALESIE

2019-10-12

16.00

24

JAWORZANKA JAWORZNA

- OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

2019-10-13

11.00

Kolejka 9 w dniach 20-10-2019

25

JAWORZANKA JAWORZNA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

26

ZALESIANKA II ZALESIE

- OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

2019-10-19

16.30

27

RYBIE

- URAN ŁUKOWICA

2019-10-20

11.00

Kolejka 10 w dniach 27-10-2019

28

RYBIE

- pauzuje w kolejce

____-__-__

29

URAN ŁUKOWICA

- OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

2019-10-27

11.00

30

JAWORZANKA JAWORZNA

- ZALESIANKA II ZALESIE

2019-10-26

16.00

udostępnij
Komentarze (0)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in