12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz

Opublikowano 21.07.2019 07:50:00 Zaktualizowano 21.07.2019 07:55:24 jaca
0 2364

W ćwierćfinałowym pojedynku Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej Sokół Słopnice (liga okręgowa) pokonał A-klasowy Płomień Limanowa.

Gospodarze zaskoczyli faworyta i w pierwszej połowie prowadzili już 2-0. Sokół przed przerwą zdołał zdobyć kontaktowego gola.  Po zmianie stron zdołał doprowadzić do wyrównania. Kwestię awansu rozstrzygnęła dopiero seria rzutów karnych, którą 5-4 wgrał zespół ze Słopnic.

W przyszłym tygodniu w pojedynku półfinałowym Sokół zmierzy się z czwartoligową Limanovią.