Poniedziałek, 22 lipca
Maria, Magdalena, Albin, Pankracy, Milena

Będzie klasa B, przydzielono drużyny do poszczególnych lig

09.07.2019 20:00:00 JACA 0 1571

Dalsze funkcjonowanie piłkarski rozgrywek w B klasie (grupa Limanowa) stało pod dużym znakiem zapytania. Wszystko ze względu na małą liczbę drużyn.

Jedną z rozważanych opcji było włączenie B-klasowych drużyn w klasy A. Ostatecznie w najniższym szczeblu rozgrywkowym limanowskiego podokręgu wystąpi pięć drużyn.

LPPN dokonał również przydział drużyn młodzieżowych do poszczególnych lig.

KLASA A

Płomień Limanowa,  Gorce Kamienica,  Słomka Siekierczyna, Mordarka,  Dobrzanka Dobra, Orkan Niedźwiedź, Olimpia Pisarzowa,  Wierchy Pasierbiec, KS Tymbark,  Jodłownik, Stradomka Skrzydlna,

KLASA B

Jaworzanka Jaworzna, Uran Łukowica, Rybie,  Zalesianka Zalesie 2,  Ostra Olszówka Raba Niżna,

I LIGA JUNIORZY STARSI  

 Gorce Kamienica, Słomka Siekierczyna,  AKS Ujanowice,  Dobrzanka Dobra,  Zalesianka Zalesie, Sokół Słopnice, Krokus Przyszowa,  Jodłownik,

II LIGA JUNIORZY STARSI  

Orkan Szczyrzyc, Mordarka,  Uran Łukowica,  Orkan Niedźwiedź,  KS Tymbark, Laskovia, Turbacz Mszana Dolna, Stradomka Skrzydlna,

I LIGA JUNIORZY MŁODSI  

Płomień Limanowa, Mordarka, Olimpia Pisarzowa, Sokół Słopnice, KS Tymbark, Turbacz Mszana Dolna, Zenit Kasinka Mała, Witów Mszana Górna,

I LIGA TRAMPKARZY  

Mordarka,  Orkan Niedźwiedź,  Sokół Słopnice, KS Tymbark, Turbacz Mszana Dolna, Laskovia,

II LIGA TRAMPKARZY GRUPA 1  

Dobrzanka Dobra, Zalesianka Zalesie, Uran Łukowica, Słomka Siekierczyna, Krokus Przyszowa, Ostra Olszówka Raba Niżna

II LIGA TRAMPKARZY GRUPA 2

Płomień Limanowa, Gorce Kamienica, Orkan Szczyrzyc, Rupniów, MKS Limanovia II

I LIGA MŁODZIKÓW  

MKS Limanovia, Mordarka 1, MUKS Halny Kamienica, Turbacz Mszana Dolna, Uran Łukowica, Dobrzanka Dobra,

II LIGA MŁODZIKÓW

Orkan Szczyrzyc 1, Sokół Słopnice, Orkan Niedźwiedź, Ostra Olszówka Raba Niżna, AKS Ujanowice, Zenit Kasinka Mała

III LIGA MŁODZIKÓW GRUPA 1

Krokus Przyszowa, Rupniów, Laskovia, Płomień Limanowa, Olimpia Pisarzowa, Wierchy Pasierbiec

III LIGA MŁODZIKÓW GRUPA 2

KS Tymbark, Orkan Szczyrzyc 2, Zalesianka Zalesie, AP Bonito, FA Dobra, Mordarka 2

I LIGA ORLIKÓW

Sokół Słopnice, Orkan Szczyrzyc, MKS Limanovia 1, MUKS Halny Kamienica, AP Mam Talent Limanowa, Dobrzanka Dobra, AP Bonito 1

II LIGA ORLIKÓW GRUPA 1

AP Bonito 2, Orkan Niedźwiedź, Płomień Limanowa 1, FA Dobra, KS Tymbark, Laskovia

II LIGA ORLIKÓW GRUPA 2

Mordarka, Płomień Limanowa 2, MKS Limanovia 2, Uran Łukowica, Rupniów, Krokus Przyszowa

I LIGA ŻAKÓW

AP Limanovia, AP Bonito 1, Orkan Szczyrzyc 1, MUKS Halny Kamienica, FA Dobra, Płomień Limanowa

II LIGA ŻAKÓW GRUPA 1

Uran Łukowica, Mordarka, Orkan Szczyrzyc 2, Sokół Słopnice, Rupniów, AP Mam Talent Limanowa 2

II LIGA ŻAKÓW GRUPA 2

AP Mam Talent Limanowa 1, Orkan Niedźwiedź, AP Bonito 2, KS Tymbark, Krokus Przyszowa, Zenit Kasinka Mała

I LIGA SKRZATÓW

Płomień Limanowa, FA Dobra, Orkan Szczyrzyc, Mordarka, Rupniów, Uran Łukowica, AP Mam Talent Limanowa 1, AP Mam Talent Limanowa 2, Orkan Niedźwiedź, Sokół Słopnice, Krokus Przyszowa, KS Tymbark, MUKS Halny Kamienica, AP Bonito 1, AP Bonito 2, MKS Limanovia,

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in